Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Beširdė

18,13€
21,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Autorius Marissa Meyer
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 544
  • ISBN 9786090146361

Knygos „Beširdė“ aprašymas

Stulbinanti „Alisos Stebuklų šalyje“ priešistorė. Gerokai prieš tapdama tikra Stebuklų šalies nelaime – liūdnai pagarsėjusia Širdžių Karaliene – ji buvo mergina, kuri troško meilės.

Ketrina gali didžiuotis, kad yra viena geidžiamiausių merginų Širdžių Karalystėje. Jai neabejingas net svajonių jaunikis Širdžių Karalius. Tačiau ją domina  visai kas kita. Ši konditerė su geriausia drauge svajoja atidaryti nuosavą kepyklėlę. Jos motina apie tai nenori nė girdėti. Dukteriai ji numačiusi kitokį likimą – kelią į karalienės sostą.

Pokylyje Ketė sutinka rūmų juokdarį Džestą. Jis iškart jai krinta į akį. Rizikuodama užsitraukti karaliaus nemalonę ir supykdyti tėvus, ji pradeda slapta su juo susitikinėti. Užuot paklususi tėvams, Ketė norėtų susieti likimą su mylimuoju. Bet šalyje, kurioje klesti stebuklai, kur esama pakvaišėlių ir pabaisų, viskas ne taip paprasta.

M. Meyer meistriškai įpina tamsos ir šviesos, likimo ir laisvos valios, meilės ir neapykantos gijas į nepamirštamą istoriją, kaip jauna mergina, svajojanti apie meilę ir laisvę, virsta kraugere Širdžių Karaliene, įsakinėjančia nukirsti galvą kone kiekvienam savo  valdiniui.

Iš žurnalo „School Library Journal“ žvaigždute įvertintos recenzijos.

Marissa Meyer (g. 1984 m. vasario 19 d.) - amerikiečių rašytoja. Jos debiutinis romanas „Cinder" buvo išleistas 2012 m. sausio 3 d. Tai - pirmoji knygų serijos Mėnulio kronikos dalis. 2013 m. M. Meyer gavo dviejų knygų sutartį su leidykla „Feiwel & Friends" dėl knygų serijos jaunimui. Joje vaidins Širdžių karalienė iš „Alisos stebuklų šalyje". Pirmoji knyga „Beširdė" išleista 2016 m. rudenį. Tai - savarankiškas romanas. Vėliau „Publishers Weekly" paskelbė, kad M. Meyer rašys superherojų seriją. 2017 m. rudenį išleista knyga „Renegades" lapkričio mėn. tapo antrąja „New York Times" bestselerių sąrašo knyga.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti