Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Blogio sugrįžimas

3,27€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Autorius Randy DeMain
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786098247367

Knygos „Blogio sugrįžimas“ aprašymas

Dauguma suprantame, kas yra karas ir kaip kariaujama, nes mums kasdien tenka dėl ko nors kovoti. Bet tos kasdienės kovos mums trukdo pamatyti daug platesnį vaizdą. Ši knyga viską atskleis.

Jau nuo senų laikų mūsų sielų priešas rengė paskutinių dienų tamsos tvaną siekdamas nugalėti šventuosius, atimti Dievo galią ir sukurti pasaulį, kuris garbintų šėtoną tarsi dievą. Ši milžiniška, pribloškianti infrastruktūra dabar jau visiškai parengta veikti. Ją paleidus pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo. Esame prie pat tų laikų slenksčio, kurį peržengus šėtono kėslų jau niekas nebesustabdys. Dauguma tikinčiųjų nieko neįtaria ir visiškai nepasirengę tam, ką nelabasis išlaisvins.

Didžioji knygoje pateikiamos medžiagos dalis mes iššūkį jūsų nusistovėjusiai pasaulėžiūrai; tam, kuo buvome priversti įtikėti ir kas suformavo mūsų moralinį kelrodį bei pasaulio tvarkos suvokimą. Kai demaskuosiu istoriją, kuri buvo tendencingai rašoma pabrėžiant kelių individų įvykdytus užkariavimus, netruksite pamatyti, kad tikrovė pranoksta prasimanymus. Jūsų pasaulėžiūra gali būti įžeista, bet rekomenduoju viską perskaityti iki galo, ir tegul tiesa jums leis teisingai įvertinti čia pateikiamą informaciją. Atminkite, velnias savo kėslus planavo ir kūrė šešis tūkstančius metų. Šioje knygoje rasite liudijimų apie galutinius jo planų įgyvendinimo žingsnius.

Mano tikslas – paskatinti ir padrąsinti tuos, kurie dės visas pastangas, kad Šventasis Raštas būtų suprantamas ir aiškinamas istorinių ir dabarties pasaulio pokyčių šviesoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti