Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Centrinė stotis

Centrinė stotis

Internetu:
6,16€
Knygyne:
14,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Fiona Davis
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 376
  • Leidykla Tyto alba
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094664250

Knygos „Centrinė stotis“ aprašymas

Niujorko centrinė stotis – tai ne paprastas statinys. Tai – architektūros ir dizaino meistriškumo viršūnė. Tuo dabar įsitikinę dauguma niujorkiečių. Bet Klarai Darden ir Virdžinijai Klei šis pastatas reiškė visai ką kita.

Klarai tai buvo tramplinas į šlovę. 1928 m. ji dėstė iliustravimo meną Centrinės stoties meno mokykloje. Talentinga ir užsispyrusi mergina siekia pripažinimo, bet įveikti stereotipus, kad moterys nėra tokios gabios, ir kad iliustracija yra žemesnės rūšies menas, sudėtinga. Tačiau Klara nepasiduoda, ir greitai ambicijos bei pastangos ne tik iškelia ją į karjeros aukštumas, bet ir sujaukia širdį. Ji blaškosi tarp turtingo poeto, galinčio garantuoti jai ateitį, ir talentingo, bet atšiauraus beturčio tapytojo. Tačiau netrukus visos meilės rūpesčius ir svaiginančią karjerą sugriaus Didžioji depresija. Klara nė nenutuokia, ką ji jai atneš…

1974 m. Centrinė stotis stūkso suvargusi ir nereikalinga. Kone kaip Virdžinija Klei. Čia ilgiau užsibūti nesaugu, bet Virdžinijai stotis – paskutinis prieglobstis. Neseniai išsiskyrusi, ji privalo išlaikyti paauglę dukrą. Darbas stoties informacijos būdelėje jai yra išsigelbėjimas. Klajodama po stotį ji suranda apleistą meno mokyklą. Joje – akvarelę. Ji įsuka Virdžiniją į praeities sūkurius. Moteris vis labiau grimzta į prieškario bohemos gyvenimo labirintus, nė neįtardama, kad šis radinys pakeis jos gyvenimą visiems laikams.

Fiona Davis (g. 1966) – aktorė, žurnalistė ir rašytoja, bestselerių autorė. Ji gyvena Niujorke ir yra baigusi Kolumbijos žurnalistikos mokyklą. Jos knygos išverstos į 12 kalbų. Ji geba ikoninių Niujorko pastatų istoriją paversti istorija apie žmones. „Centrinė stotis“ – romanas apie Niujorko Centrinį terminalą, meną, pripažinimą ir dvi drąsias moteris.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti