Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Dieviškoji komedija

Dieviškoji komedija

Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 608
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094840166

Knygos „Dieviškoji komedija“ aprašymas

Tobuliausios formos poema, vienas didžiųjų pasaulio literatūros kūrinių buvo parašyta italų kalba maždaug 1308-1321 m. „Dieviškoji komedija“, itališkai La divina commedia, yra padalinta į tris pagrindines dalis: „Pragaras“, „Skaistykla“ ir „Rojus“. Kūrinyje pats autorius Dante Alighieri pradeda kelionę iš tamsos ir klaidos į dieviškosios šviesos apreiškimą, kuris baigiasi Dievo palaiminguoju regėjimu. Kelionėje jį lydi romėnų poetas Vergilijus, kuris yra žmogiškojo pažinimo įsikūnijimas.

Manoma, kad būdamas vos 9 metų, Dantė išvydo Beatričę Potinari, kuri vėliau tapo jo kūrybos mūza ir įkvėpėja. Būsimasis poetas Beatričę mylėjo idealia viduramžių riterių meile – iš tolo, niekada jos neužkalbinęs. Mergina net nežinojo apie garbintojo jausmus, tačiau visam gyvenimui tapo jo moters idealu. Knygoje Beatričė įkūnija malonės suteiktą dieviškųjų paslapčių pažinimą, ir veda Dantę per vienas po kito kylančius dangaus lygmenis.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti