Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Dvynės

Dvynės

7,35€
Knygyne:
10,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9789955139898

Knygos „Dvynės“ aprašymas

Daktarė Mora Ailz ant teismo medicinos ekspertų stalo vieną dieną išvysta moterį, iki intymiausių detalių panašią į save. Dar labiau sukrečia faktas, kad jųdviejų gimimo data ir kraujo grupė yra vienodos, o DNR tyrimas patvirtina, kad paslaptingoji antrininkė yra jos dvynė sesuo.


Šios mįslingos žmogžudystės tyrimas padeda atskleisti kitų, vis šiurpesnių nusikaltimų virtinę ir driekiasi į praeitį. O siekdama išsiaiškinti painią tiesą apie save ir tapdama šios niūrios istorijos dalyve, Mora pirmiausiai privalo susirasti savo tikrąją motiną, kurios niekada nepažinojo.


Deja, realybė ir ta tiesa yra daug žiauresnė, nei ji norėtų ar galėtų pripažinti.


Kas pagaliau iš tiesų yra daktarė Mora Ailz?


Savo bauginančiame romane Tessė Gerritsen nyra į gilų žmogžudysčių ir manijos šulinį ir sukuria beveik apčiuopiamą įtampos ir nežinios atmosferą, galop ūmiai atskleisdama ir pritrenkiančią, ir nelauktą atomazgą.


Atsiliepimai

[Knyga] sodri, kupina energijos ir šokiruojanti. 

* Manchester Evening News


Baisu, kokia gera Tess Gerritsen. Tiktai toks trileris šitaip prikausto ir dirgina nervus. 

* Harlan Coben


Siaubinga, prikaustanti ir šiurpiai įtikima. 

* The Times


Pilna netikėtumų, šiurpinanti knyga. 

* Sunday Express


Skaitai, jausdamas, kaip šiaušiasi plaukai, ir įsitempęs kramtai nagus. 

* Guardian


Jeigu sukausto ir pavergia — tai Gerritsen. Įtampa aštri kaip skalpelio ašmenys. Užkariaujantis, užimantis kvapą skaitymas. 

* Tami Hoag


Apie autorę

Dr. Tesė Geritsen (gim. 1953) — gydytoja ir tarptautinę šlovę pelniusių mokslinės fantastikos ir įtempto siužeto bestselerių autorė. Studijavo mediciną Stanfordo universitete, įgijo medicinos daktaro laipsnį. Bestselerių autorė savo kūryboje sėkmingai pritaikė asmeninę gydytojos darbo ligoninės priimamajame patirtį.


Tačiau jos interesai aprėpia ne vien medicinos sritį. Studijuodama antropologiją Stenfordo universitete, paskutiniame kurse ji katalogavo šimtmečių senumo žmonių palaikus, o dabar nuolat keliauja po pasaulį ir žavisi senosiomis kultūromis.


Šiuo metu Tesė Geritsen atsidėjusi vien romanų kūrybai.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti