Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Esu

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Eglės leidykla
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 154
  • ISBN 9786094321344

Knygos „Esu“ aprašymas

Sudarytojas RG Narajanas pristato:

„Tavo rankose – išlaisvėjimo ir atsivėrimo  Tikrovei knyga. Tai rinkinys deimantinių vinių, kurios ne prikala, o išlaisvina  iš proto sukurtų ir jausmų įtvirtintų apribojimų, nuomonių bei įsivaizdavimų. Jei turi drąsos, ryžto ir veržimosi – skaityk ir suvok, pažink Save. Atsivers pati  Tikrovė, o ne jos atspindys.  Atsiversk bet kurį puslapį ir bakstelk pirštu – tai svarbiausioji šios dienos žinutė tau. Tada skaityk visą puslapį, tau DABAR reikalingas tęsinys.  Ar priėmei?“

Viena būdinga ištrauka: „Tikrovė nemiršta, o tai, kas netikra, niekada negyvena. Nukreipk protą tinkama kryptimi ir viskas susitvarkys. Kai pasaulį pažinsi kaip vienį, suvoksi, kad žmonija yra viena, tai atsispindės ir tavo elgesyje. Pirmiausia turi atkreipti dėmesį į tai, ką jauti, kaip mąstai ir gyveni. Kol nebus tvarkos tavyje, jos nebus ir pasaulyje. 

Kaip kas nors gali būti nuolatinėje būsenoje, sukeltoje laikino kūno? Šio nesusipratimo pagrindas – samprata, kad esi kūnas. Tirk šią mintį, įžvelk iš jos kylančias prieštaras. Suvok, kad tavo dabartinė būtis yra kaip kibirkščių krioklys. Kiekviena kibirkštis trunka sekundę, o pats krioklys – minutę ar dvi. Tikrovė negali trukti tik akimirksnį. Ji yra belaikė.“

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti