Fantastiniai gyvūnai. Grindevaldo pikta

9,28€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
13,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090136119

Knygos „Fantastiniai gyvūnai. Grindevaldo pikta“ aprašymas

Kelionė po burtininkų pasaulį tęsiasi...

Pirmosios serijos dalies „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pabaigoje Njutas Miglapūtys pagelbėja prezidentei sugauti galingą piktąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą. Bet Grindelvaldas, kaip ir grasino, pabėga iš kalėjimo ir išvyksta suburti savo sekėjų, kurių daugelis nė nenutuokia apie jo siekius: Grindelvaldas ketina iškelti grynakraujus burtininkus į valdžią, kad šie valdytų Žiobarus. Norėdamas sukliudyti Grindelvaldui įgyvendinti savo kėslus, Dumbldoras šį darbą patiki savo buvusiam Hogvartso mokiniui Njutui, šis iškart sutinka padėti, nenutuokdamas, kokie pavojai jo tyko. Burtininkų pasaulis vis labiau susiskaldo, meilė ir ištikimybė susvyruoja net tarp artimiausių draugų ir šeimos.

Visgi Gelertas Grindelvaldas nėra Voldemorto tipo piktadarys, kurį su siaubu valdo demoniškos jėgos. Grindelvaldas sukurtas taip, kad galėtume juo savotiškai žavėtis – jis yra gudrus, puikiai suprantantis žodžių galią, todėl dar pavojingesnis už Voldemortą. Juk tikėjimas ir netinkamai panaudotas protas yra pats pavojingiausias dalykas. Gelertas tai žino, todėl savo protingu ir gudriu protu ima manipuliuoti žmonėmis.

Amžina gėrio ir blogio kova, piktadarystės ir magiški herojai – šią knygą privalo perskaityti visi Hario Poterio gerbėjai, kurie nori daugiau sužinoti apie J. K. Rowling kuriamo fantastinio pasaulio užkulisius.

„Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ – antrasis skaitytojų dievinamų knygų apie Harį Poterį autorės J. K. Rowling penkių filmų serijos scenarijus. Pagal jį sukurtas filmas, kuriame fantastinių gyvūnų globotojo ir tyrinėtojo Njuto Miglapūčio vaidmenį atlieka „Oskaro“ laureatas Eddie'is Redmayne'as. Veiksmas rutuliojasi 1927 m., prabėgus keliems mėnesiams po to, kai Njutui Miglapūčiui pavyko sučiupti garsų piktajį burtininką Gelertą Grindelvaldą. Naujausia įsimintina paslapčių ir magijos istorija skaitytojus iš Niujorko perkelia į Londoną ir Paryžių.

Joanne Rowling (g. 1965 m. liepos 31 d.), geriausiai žinoma J. K. Rowling slapyvardžiu, yra britų rašytoja ir filantropė. Ji parašė Harį Poterį - septynių dalių fantastinių knygų vaikams seriją, išleistą 1997-2007 m. Šios serijos parduota daugiau kaip 600 mln. egzempliorių, ji išversta į 84 kalbas ir sukūrė pasaulinę frančizę, įskaitant filmus ir vaizdo žaidimus. The Casual Vacancy (2012 m.) - pirmasis jos romanas suaugusiesiems.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti