Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Giminaitis

8,46€
9,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Harlan Coben
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094901287

Knygos „Giminaitis“ aprašymas

„Netflix“ populiariausiųjų sąrašuose pirmą vietą užėmusio serialo „Lik šalia“ (Stay Close) autorius Harlanas Cobenas pristato naują prikaustantį trilerį, kuriame Vaildas aptinka užuominą, teikiančią vilties po daugelio metų sužinoti, kas jo tėvai ir kodėl  jis, mažas vaikas, buvo paliktas vienas miške.

Vaildas pasiryžta išsiaiškinti... ir atsiduria negailestingo žudiko akiratyje!  

Po kelių kitoje šalyje praleistų mėnesių Vaildas grįžta į savo namus miške Ramapo kalnuose. Nepavykęs mėginimas kurti šeiminį gyvenimą patvirtino, ką vyras ir taip visą laiką žinojo: jis geriausiai jaučiasi vienas, neapsunkintas modernaus gyvenimo patogumų ir laisvės suvaržymo.

Mėgindamas dar vieną būdą surasti giminių — šį kartą per genealogijos tinklalapį, Vaildas labai netikėtai sulaukia atsakymo: duomenų bazėje užregistruota Vaildo tėvo ir antros eilės pusbrolio DNR. Patikimų draugų padedamas, vyras nesunkiai suranda tėvą. Deja, susitikimas nuvilia, ir Vaildas griebiasi paskutinio šiaudo — bando užmegzti ryšį su pusbroliu. Piteris atsiliepia ir... staiga dingsta. Paieškojęs daugiau informacijos Vaildas sužino, kad jo pusbrolį Piterį, ryškią realybės šou žvaigždę, brutaliai nustūmė nuo šlovės viršūnės... O gal net ir pats stačia galva puolė nuo Savižudžių uolos.

Siekdamas išsiaiškinti, kokia bėda ištiko giminaitį, Vaildas leidžiasi į pavojingą labirintą ir galiausiai sužino tiesą — nepaprastą savo gyvenimo pradžios istoriją.

Atsiliepimai

H. Cobeno trileryje „Giminaitis“ pasakojama apie realybės šou, DNR tyrimus, priekabiavimą internete ir socialinių tinklų nuomonės formuotojus. Šis įtempto siužeto romanas neabejotinai susilauks populiarumo.

* Library Journal

Cobeno braižas — greitai besivystantis siužetas, įtraukiantis veiksmas ir charakteringi veikėjai taip pat puikiai atsispindi ir trileryje „Giminaitis“. 

* South Florida Sun Sentinel

Jei patiko šio autoriaus kurtas „Netflix“ serialas „Lik šalia“ (Stay Close), šią knygą reikėtų įtraukti į skaitytinų knygų sąrašą.

* CNN

2022-ieji yra puikūs metai Harlano Cobeno adrenaliną žadinančių trilerių skaitytojams. 

* BuzzFeed

Harlano Cobeno paslapčių kupini trileriai įkvėpė ne vieną „Netflix“ serialą. Naujausia jo knyga „Giminaitis“ neabejotinai susilauks tokios pat sėkmės.

* Popsugar

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti