elakcija -20%
Gyvenimo strategijos

Gyvenimo strategijos

Internetu:
13,52€
Sena kaina:
16,90€
Sutaupote:
3,38€

Apie

„Ir toliau uždavinėju klausimus, užuot teikęs mentoriaus atsakymus. Norėčiau, kad ši knyga kaip tik būtų susijusi su klausimais – tais paprasčiausiais ir svarbiausiais. O mano patirtis tegu pasitarnauja kaip pavyzdys, kad mąstan...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 301
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502506

Knygos „Gyvenimo strategijos “ aprašymas

Gyvenimo strategijos

„Ir toliau uždavinėju klausimus, užuot teikęs mentoriaus atsakymus. Norėčiau, kad ši knyga kaip tik būtų susijusi su klausimais – tais paprasčiausiais ir svarbiausiais. O mano patirtis tegu pasitarnauja kaip pavyzdys, kad mąstančiam žmogui atsakymų į juos ieškoti tenka visą gyvenimą“. Krzysztofas Zanussi.

Krzysztofas Zanussi, įžymus režisierius, be kurio lenkų kinas nebūtų pasiekęs tokio aukšto meninio lygio, perkelia savo pamąstymus į literatūros dirvą. Ir pasitelkęs žodį sugeba – taip pat įtaigiai, kaip ir kino filmo vaizdu – sužadinti žmogaus nerimą.

Jis kelia paprastus, tačiau budrinančius klausimus apie galimybes, kokias žmogui suteikia LIKIMAS. Svarsto, kiek yra būdų pragyventi gyvenimą ir ar kuris nors jų etiškesnis už kitus. Užburia skaitytoją, tuo pat metu rašydamas apie religiją, dinozaurus ir spalvotas puskojines. Gyvenimo strategijos – tai žavus pasakojimas apie nenuolankaus, net ir šiandien prieš srovę einančio menininko kelią.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai