Kvietimas

7,00€
*Išpardavimo kaina
18,50€
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094443213

Knygos „Kvietimas“ aprašymas

„The Sunday Times" ir „Kindle" bestseleris.

„Marija Veston nori su manimi draugauti.

Tačiau Marija Veston jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus yra mirusi."

1989-ųjų vasaros naktį atsitiko tai, kas pakeitė Luizos gyvenimą amžiams. Per mokyklos išleistuvių vakarėlį dingo mergina vardu Marija Veston, kuri, kaip buvo manyta iki šiol, nusižudė. Bet dabar, praėjus daugiau negu dvidešimt penkeriems metams, Luiza sulaukia jos kvietimo draugauti feisbuke ir, maža to, atkeliauti į Šarni Bėjaus vidurinės mokyklos 1989-ųjų laidos susitikimą.

Luiza, dabar jau išsiskyrusi vidutinio amžiaus moteris, auginanti sūnų, privalo vėl sugrįžti į praeitį. Nors po mokyklos baigimo jos gyvenimas tęsėsi, ji iki šiol negeba pamiršti, kaip kartu su kitais klasiokais tą lemtingą vakarą žiauriai pasielgė su Marija. Leisdamasi į kelionę laiku ji klausia savęs, kaip susitaikyti su tuo, ką padarė būdama jauna? Gal Marija sugrįžo atkeršyti? Kaip pasikeis jos naujai susikurtas gyvenimas, jeigu tiesa iškils į paviršių?

„Kvietimas" – šiuolaikinis mistinis trileris apie socialiniuose tinkluose gresiančius pavojus ir jaunystės klaidas, paliekančias žymes visam gyvenimui. Knyga apdovanota „Bath Novel Award", pateko į „Lucy Cavendish Fiction Prize" trumpąjį sąrašą, vos pasirodžiusi atsidūrė „The Sunday Times" populiariausių knygų dešimtuke ir tapo bestseleriu skaityklėje „Kindle". Dabar ji išversta į daugiau negu 19 kalbų, skaitytojų dievinama JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje.

Laura Marshall - keturių psichologinių trilerių bestselerių autorė. Jos debiutinis romanas tapo „Kindle" Nr. 1 ir „Sunday Times" bestseleriu, Jungtinėje Karalystėje parduota daugiau nei pusė milijono egzempliorių. Lauros knygos parduotos dvidešimt keturiose pasaulio šalyse. Ji užaugo Viltšyre, Sasekso universitete studijavo anglų kalbą, o šiuo metu su šeima gyvena Kente. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti