Laiškas gyvenimui

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Vitae Litera
Informacija
  • Metai 140
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 2021
  • ISBN 9786094545153

Knygos „Laiškas gyvenimui“ aprašymas

Vienos dienos pasakojimas, į kurį sutalpinta pagrindinės veikėjos viso gyvenimo laimė ir tragedija.

Kūrinio veiksmas vyksta XX a. 5 dešimtmetyje Lietuvoje. Tik išsivadavusi iš vienos priespaudos šalis iškart patenka į kitą. Prasideda neramumai, trėmimai, naujos kovos už laisvę. Visų šių įvykių sukūryje atsiduria Stefutė – kilmingų šaknų turinti bajorų palikuonė, kurios mylimasis, neapsikentęs viso to, kas vyksta aplinkui, prisijungia prie Lietuvos partizanų. Likusi vienui viena, gyva tik mylimojo laiško suteikiama viltimi, Stefutė kantriai laukia ir tikisi, kad jos mylimasis vieną dieną sugrįš.

Tai istorija, kurios veikėjai, jų jausmai bei išgyvenimai, įvykiai yra tikresni nei tikri.

„Kad ir karas būtų, kad ir visi žūtų – aš tave surasiu ir tu mano būsi", – mylimojo meilės priesaikos žodžiai...

Knyga skirta visiems: moterims ir vyrams, paaugliams, suaugusiems ir brandaus amžiaus žmonėms. Visiems, kuriems pažįstamas kraujo skonis burnoje ir skaistūs saulės spindulių prisilietimai, kuriems nesvetimi šlapios žolės, prakaito, sunkaus darbo ir palaimingos atgaivos kvapai. Tiems, kurie ieškojo, prarado, tikėjosi, laukė ir vis dar laukia. Tiems, kuriuos kankina prisiminimai arba kurie girdėję iš savo artimųjų bado, šalčio, nepritekliaus, bet tuo pačiu ir šiltus, mielus, brangius, paširdžius kutenančius prisiminimus. Tiems, kuriems praeities istorija svarbi ir neatsiejama nuo dabarties. Tiems, kuriems „viltis miršta paskutinė". Tiems, kurie gyveno, gyvena ir gyvens. Ir visiems – kas mylėjo, myli ir mylės.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti