Minčių žemėlapis

15,75€
22,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Di Lodi
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 122
  • ISBN 9786099617756

„Minčių žemėlapis“ aprašymas

Jūsų svajonės ir idėjos, matyt, pernelyg ilgai gyveno tik ant popieriaus arba, dar blogiau, tik jūsų mintyse. Tačiau atėjo metas viską pakeisti su rezultatų planuote „Minčių Žemėlapis“. Ši neįkainojama priemonė pavers jūsų idėjas realybe, suteikdama jums galimybę ne tik svajoti, bet ir veikti.

„Minčių Žemėlapis“ yra daugiau nei paprasta planuotė. Tai - jūsų idėjų realizavimo kelrodis, kuris nuves jus nuo pirmosios minties iki konkretaus rezultato. Sisteminga struktūra ir praktiniai įrankiai, įtraukti į šią planuotę, padės jums aiškiai išdėstyti veiksmų planą ir įgyvendinti savo sumanymus.

Naudodamiesi planuotėje pateiktais metų kalendoriais, galėsite tiksliai suplanuoti kiekvieną žingsnį. 

Planuotėje skirta vieta jūsų minčių žemėlapių modeliavimui leis jums organizuoti ir struktūrizuoti idėjas, o specialiai skirta vieta jų vizualizavimui bei laiko diagrama padės aiškiai matyti projekto eigą ir terminus. Projekto finansinę pusę padės jums įvertinti biuidžeto planavimo metodika. 

„Minčių Žemėlapis“ yra skirtas tiems, kurie nori pakeisti pasaulį savo idėjomis, bet ieško būdo, kaip jas paversti tikrove. Tai ne tik planuotė, bet ir jūsų svajonių įgyvendinimo partneris. Pamirškite apie nerealizuotas idėjas ir pradėkite kurti ryškų savo idėjų įgyvendinimo kelią.

Planuotė puikiai tinka ilgalaikių tikslų progresui stebėti. Planuotėje rasite Gant diagramą penkeriems metams. 

Nebelaukite rytojaus – įsigykite „Minčių Žemėlapį“ šiandien ir atskleiskite savo idėjas pasauliui

Apie autorę: 

Diana turi 17 metų vadovaujančios patirties, šiuo metu sėkmingai konsultuoja įvairaus dydžio įmones procesų optimizavimo, veiklų gerinimo klausimais. Nuo 2012 m. konsultuodama verslus Diana visur be išimties susiduria su tuo pačiu iššūkiu: kaip teisingai suformuluoti ir išsikelti tikslus. Neturint konkrečių tikslų naivu tikėtis ir konkretaus rezultato. To pasekoje Diana sukūrė sistemingų planavimo knygų seriją pavadinimu REZULTATŲ PLANUOTĖ. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti