Namai Kalėdoms

Leidykla: Nieko rimto
Autorius Greg Kincaid
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094416859

Knygos „Namai Kalėdoms“ aprašymas

Todui Makrėjui dvidešimt ketveri, bet jis šiek tiek kitoks nei kiti vaikinai. Jam sunku suprasti kai kuriuos dalykus, o mokslai ir praktinės kasdienio gyvenimo užduotys dažnai tampa tikru iššūkiu. Tačiau jis labai myli gyvūnus ir turi auksinę širdį. Nuo tada, kai priglaudė retriverio mišrūną vardu Kalėdos, Todo gyvenimas pasikeitė į gerą. Jis pasiryžo išsikraustyti iš tėvų namų ir jau kelerius metus dirba prieglaudoje, kur prižiūri ir dresuoja šunis bei ieško jiems naujų namų. Šis darbas džiugina Todą ir puikiai jam sekasi, tačiau gyvenimas miestelyje vis sunkėja. Daugybė žmonių netenka darbo, visiems trūksta pinigų ir miestelis nebegali išlaikyti prieglaudos. Todas kartu su drauge Laura nusprendžia nepasiduoti – juk kiekvienam augintiniui reikia mylinčių namų.

Todas Makrėjus – simpatiškas ir geros širdies jaunuolis, turintis raidos sutrikimų, tačiau šie netrukdo jam dirbti prieglaudoje ir rūpintis gyvūnais. Todą ir jo šunį vardu Kalėdos pažįsta visas miestelis. Jis netgi išdresavo labradorę Greisę, kad ši taptų puikiu šunimi pagalbininku savo šeimininkei Laurai, kuriai sunku judėti. Tačiau į miestelį atėjus sunkmečiui ir žmonėms nebeišgalint auginti šunų ir kačių, prieglaudai iškyla didelė grėsmė. Ši knyga – ne tik jaukus kalėdinis pasakojimas, bet ir istorija apie nuoširdų žmogaus ir šuns ryšį bei drąsą būti savimi.

Amerikiečių rašytojas Gregas Kincaidas (g. 1957 m.) labai myli gyvūnus ir mėgsta rašyti apie žmogaus ir augintinio ryšį. Kai nerašo, dirba teisininku. Autorius kartu su šeima gyvena fermoje Kanzase ir augina tris arklius, du šunis ir dvi kates. Lietuvos skaitytojai jau pamėgo jo knygas „Šuo vardu Kalėdos" ir „Kalėdų bičiulis", kuriose atskleidžiama Makrėjų šeimos gyvenimo istorija bei draugystė su šunimis.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti