Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nepaleisk

Nepaleisk

Internetu:
9,27€
Knygyne:
10,90€

Apie

Su neprilygstama įtampa ir emocine įžvalga savo naujajame trileryje Harlanas Cobenas gilinasi į dideles paslaptis ir mažus melus, galinčius sugriauti santykius, šeimą ir netgi miestelį. Naujojo Džersio priemiesčio detektyvas Napas...
Leidykla: Jotema
Autorius Harlan Coben

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955137672

Knygos „Nepaleisk“ aprašymas

Su neprilygstama įtampa ir emocine įžvalga savo naujajame trileryje Harlanas Cobenas gilinasi į dideles paslaptis ir mažus melus, galinčius sugriauti santykius, šeimą ir netgi miestelį.

Naujojo Džersio priemiesčio detektyvas Napas Diuma kadaise patyrė skaudžią netektį — ant geležinkelio bėgių buvo rasti jo brolio dvynio Leo ir Leo draugės Dianos kūnai, o Mora, mergina, kurią Napas manė esant savo gyvenimo meile, dingo nepasakiusi nė žodžio. Jau penkiolika metų Napas ieško Moros ir bando atskleisti tikrąją savo brolio mirties priežastį. Ir dabar, regis, pagaliau kai ką surado.
Kai Moros pirštų atspaudai aptinkami išnuomotame įtariamojo žmogžudyste automobilyje, Napas leidžiasi į žygį, kurio metu kyla dar daugiau klausimų — apie moterį, kurią mylėjo, apie vaikystės draugus, kuriuos manėsi pažinojęs, apie apleistą karinę bazę, kurios kaimynystėje jis užaugo, o labiausiai apie Leo ir Dianą, kurių mirtys tamsesnės ir grėsmingesnės, nei Napas galėjo įsivaizduoti.

Atsiliepimai

Harlanas Cobenas yra priemiesčių liaudies poetas, ir jo puikiai sustyguotas naujasis romanas „Nepaleisk“ parodo, kodėl. Cobenas kaip paprastai profesionaliai koncentruojasi į pagrindinę paslaptį... Tačiau dar didesnis jo talentas atsiskleidžia širdį glostančiuose tokių vietų kaip Vestbridžas aprašymuose.  
* Marilyn Stasio, New York Times Book Review
Ernestas Hemingvėjus būtų galėjęs pasimokyti iš Cobeno tiesmukiško ir įtaigaus rašymo stiliaus. Be to, Cobenas sumaniai jungia veiksmo eigą su įžvalgomis apie žmonių elgseną.
* Steve Forbes, Forbes online
Harlanas Cobenas meistriškai įtraukia skaitytoją jau nuo pirmojo puslapio... kad priblokštų paskutiniajame.
* Dan Brown
Tiesiog vienas iš visų laikų geriausiųjų — išsirink bet kurį iš jo trilerių ir galėsi pasinerti į jaudinančią, kupiną netikėtumų, stulbinančią istoriją, kurios centre plaka didžiulė širdis.
* Gillian Flynn
Nepakartojama... Cobenas verčia Napą ir skaitytoją spėlioti tamsoje, sluoksnis po sluoksnio lukštenant per penkiolika metų susikaupusį melą, atskleidžiant rūpestingai slepiamas mirtinas paslaptis.
* Publishers Weekly

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai