Padedant žmonėms keistis

20,83€
24,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BigBookTalk
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786099626970

Knygos „Padedant žmonėms keistis“ aprašymas

Jūs bandote padėti, bet ar pavyksta?

Pagalba kitiems yra geras ir reikšmingas darbas. Vadovams, vadybininkams, gydytojams, mokytojams, treneriams ar koučingo specialistams, tai, dažnu atveju, svarbiausia jų profesijų dalis. Tačiau net ir pačios geranoriškiausios pastangos gali būti nurungtos viena paprasta tiesa – beveik visuomet susitelkiama į bandymą „pataisyti“ žmogų, sprendžiant jo problemas ar užpildant spragas tarp to, kur jis yra ir to, kur, mūsų nuomone, jis turėtų būti. Deja, jei toks būdas ir turi poveikį, jis neveikia taip, kad įkvėptų ilgalaikiam mokymuisi ir teigiamiems pokyčiams.

Yra geresnis būdas. Šioje veiksmingoje bei praktiškoje knygoje emocinio intelekto ekspertas Richard Boaytzis ir Weatherhead School of Management vadovų mokymo fakulteto direktoriai Melvin Smith ir Ellen Van Oosten siunčia aiškias ir viltingas žinutes. Pasak autorių, būdas, kaip padėti žmogui mokytis ir keistis, negali būti pirmiausia orientuotas į problemų sprendimus, verčiau turi būti susijęs su teigiama to žmogaus savęs vizija, įkvepiančia svajone ar tikslu, kurį jau seniai laiko savyje. Būtent tai ir daro puikūs koučingo specialistai – jie žino, kad žmonės semiasi energijos iš savo vizijų bei svajonių, ir ta pati energija tampa palaikymu, kai būtina keistis, net ir sunkiais laikais. Priešingi, į problemą orientuoti metodai sukelia fiziologines reakcijas, dėl kurių žmogus tampa gynybiškas ir mažiau atviras naujoms idėjoms.

Autoriai remiasi turtingomis ir jaudinančiomis, tikromis gyvenimo istorijomis bei dešimtmečius trukusiais originaliais tyrimais, kad atskleistų kaip šis išskirtinai pozityvus koučingo būdas, kurį jie vadina „atjauta grįstu koučingu“, atveria žmones kūrybiškam mąstymui ir padeda jiems mokytis bei augti prasmingai ir tvariai.

Knyga „Padėkime žmonėms keistis“, kurioje gausu įžvalgių klausimų ir užduočių, skatinančių savirefleksiją, visiems laikams pakeis mąstymą ir praktiką, kai bandote suteikti pagalbą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti