ispardavimas -60%
Paskutinė kamelija

Paskutinė kamelija

Nauja kaina:
5,20€
Sena kaina:
13,00€
Sutaupote:
7,80€

Apie

Antrojo pasaulinio karo išvakarės. Viename Anglijos dvare auga paskutinis išlikęs ypating...
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Sarah Jio

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 394
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 978995523776

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Paskutinė kamelija “ aprašymas

Paskutinė kamelija

Antrojo pasaulinio karo išvakarės. Viename Anglijos dvare auga paskutinis išlikęs ypatingos kamelijų veislės, žinomos kaip „Midlberio rausvoji", medelis. Retų augalų vagis Filipas Praisas pasamdo amerikietę merginą, vardu Flora, mėgėją sodininkę, šį brangų augalą pavogti. Ji, apsimetusi vaikų aukle, patenka į dvarą ir siekia gauti trokštamą medelį. llgainiui čia ne tik užgimsta nauja meilė, bet ir ima vertis šiurpios paslaptys. Daugiau kaip po pusės amžiaus niujorkiečiai Adison ir Reksas Sinkleriai nutaria vasarą praleisti Anglijoje. Jiedu apsigyvena senajame dvare – jis dabar priklauso Rekso šeimai. Sutuoktinius sužavi nuostabus kamelijų sodas ir sudomina buvusios dvaro šeimininkės, visa širdimi mylėjusios augalus ir savo sodą, užrašai. Pamažu viena po kitos išaiškėja kraupios praeities detalės. Kas jas sieja su šių dienų paslaptimis? Jio – viena skaitomiausių moterų rašytojų Amerikoje.

Woman’s World

 

 

 

Perskaičius paskutinį puslapį, kūrinys dar ilgai lieka atminty.

 

Real Simple

 

 

 

Sarah Jio romanai patenka į New York Times perkamiausių knygų sąrašus. Jio yra žurnalistė, Glamour.com tinklaraščiui rašo apie sveikatą ir sportą. Jos straipsniai publikuojami tokiuose populiariuose žurnaluose kaip Redbook, The Oprah Magazine, Glamour, SELF, Real Simple, Fitness, Marie Claire ir kituose.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai