Pribuvėjos prakeiksmas

18,91€
22,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lectio divina
Autorius Sabine Ebert
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094844966

Knygos „Pribuvėjos prakeiksmas“ aprašymas

Pribuvėjos sagos ketvirtoji knyga „PRIBUVĖJOS PRAKEIKSMAS“ – epinis Sabine Ebert romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Kad nežūtų tūkstančiai, turi būti nužudytas vienas. Nepraleiskite galimybės sužinoti, kokie išbandymai dar laukia Martos.


Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek pasiryžo. Ir įvyko stebuklas.


1189 metai Freiberge. Nuo Kristiano žūties praėjo beveik penkeri metai, bet Marta su Luku vis dar gedi dėl mylimojo ir draugo netekties – tai neleidžia pražysti poros meilei. Didžiausias jų rūpestis – nesulaikomai artėjanti diena, kai žiaurusis Albrechtas, vyresnysis markizo Oto sūnus, perims Meiseno valdymą.


Nors gresia mirtinas pavojus, Marta ir Lukas negali bėgti, nes privalo įvykdyti priešmirtinę Kristiano valią bei pasirūpinti jau suaugusiais vaikais: Klarai reikia ištekėti, nors slapta įsimylėjo jaunesnįjį markizo sūnų, o Tomas svajoja prisijungti prie imperatoriaus Raudonbarzdžio kryžiaus žygyje į Šventąją Žemę. Tačiau jaunuolis net nenutuokia, kas ten laukia...


Žurnalistė ir rašytoja Sabine Ebert neįtikėtinai išgarsėjo vos per kelias savaites nuo šios knygos pasirodymo. Įspūdingos apimties istorinis romanas PRIBUVĖJOS PASLAPTIS, kurio veiksmas vyksta XII a. Saksonijoje, vos pasirodęs Vokietijoje virto tikra sensacija. Parašyta iš tikros aistros saksų ir vokiečių istorijai knygų serija apie pribuvėją Martą vis plečia gerbėjų būrius visame pasaulyje, Sabine Ebert knygos tapo bestseleriais. Jau parduota milijonai šių istorinių romanų egzempliorių, ARD televizijoje pagal šį romaną sukurtas filmas. Žurnalistinis smalsumas padėjo Sabine Ebert surinkti istoriografinę medžiagą, o tobulas plunksnos valdymas ir lingvistikos studijos Rostoko universitete – sukurti patrauklius personažus ir įtampos kupiną ankstyvųjų viduramžių pasakojimą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti