Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Roksana, arba laimingoji kurtizanė

Roksana, arba laimingoji kurtizanė

Internetu:
17,09€
Knygyne:
20,10€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Daniel Defoe
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094843969

Knygos „Roksana, arba laimingoji kurtizanė“ aprašymas

Gražiai ir išdidžiai Roksanai nieko nėra baisiau už skurdą. Kai kvailys vyras palieka ją su penkiais vaikais be skatiko, moteris priversta rinktis: būti dora elgeta ar turtinga paleistuve. Roksana pasirenka lengvesnį kelią – pradeda kurtizanės ir išlaikytinės gyvenimą.

Naujos egzistencijos žavesys netrukus įtraukia į nesibaigiantį sūkurį, Roksana keliauja per vyrų rankas ir širdis, kad ir toliau galėtų rengti prašmatnius vakarėlius, dėvėti prabangius drabužius ir išlaikytų sukauptą turtą. Tačiau toks gyvenimas turi savo kainą...

„Vienas iš angliškų romanų, kurį neginčijamai galima vadinti didžiu.“ – Virginia Woolf

Danielis Defoe (1659–1731), gimęs Danieliu Foe, – anglų rašytojas, žurnalistas ir pamfletų kūrėjas, amžiną šlovę pelnęs romanu ROBINZONAS KRUZAS, savo paskutiniuoju romanu ROKSANA, ARBA LAIMINGOJI KURTIZANĖ sukėlė tikrą sumaištį. Šis romanas – didžiausias D. Defoe literatūrinis laimėjimas. Rašytojas ne tik sukūrė intriguojančią, amžiui nepavaldžią istoriją, bet ir kerinčią pasakotoją, „laimingąją kurtizanę“ Roksaną – moterį, kuri gyvena tarp mūsų, nes jos portretas nepavaldus laikui.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti