Saugus prieglobstis

11,86€
16,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Jotema
Autorius Nora Roberts
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 496
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138341

Knygos „Saugus prieglobstis“ aprašymas

New York Times bestseleris — jaudinanti istorija apie drąsą, heroizmą... ir įtampą, neleidžiančią padėti knygos į šalį.

 

Knyga "Saugus prieglobstis" pasakoja apie eilinį vakarą prekybos centre Portlande, Meino valstijoje. Trys paauglės laukia, kada prasidės filmas. Jaunas padavėjas flirtuoja su mergina, prekiaujančia akiniais nuo saulės. Motinos ir vaikai apsipirkinėja, o vaizdo žaidimų parduotuvės vadybininkas aptarnauja klientus. Tada pasirodo šauliai. 

Chaosas ir skerdynės truko tik aštuonias minutes, kol patys žudikai buvo nušauti. Tačiau tuos, kurie liko gyvi, košmarai kankins visą gyvenimą. Po to vakaro vienas iš jų pasirinks teisėsaugos pareigūno kelią. Kita užsisklęs savyje, mėgindama pamiršti, kaip gūžėsi tualeto kabinoje, beviltiškai spausdama rankoje mobilųjį, kol pagaliau suras būdą išlieti savo jausmus menu.

 

Vis dėlto vienas žmogus nebuvo patenkintas — per tragediją prekybos centre žuvo per mažai žmonių. Ir kol išgyvenusieji pamažu gyja, ieško saugių užutekių ir tiesiasi, tas žmogus spendžia spąstus — ir šį kartą aukoms gali būti sunku pasislėpti. 

 

Labiausiai patraukia pati Nora Roberts sukurta istorija, kuri neabejotinai turi kvapą gniaužiančių ir puslapius versti skatinančių elementų, pakylėjančių romaną gerokai aukščiau vidutinio trilerio.  - Publishers Weekly

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti