Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Štai kaip viskas prasideda

Štai kaip viskas prasideda

Internetu:
12,36€
Knygyne:
14,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Rachel Abbott
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786094901034

Knygos „Štai kaip viskas prasideda“ aprašymas

Kas patikės tavo istorija, jei vienintelis liudininkas negyvas? 

Dabar Kleo, rodos, jau turėtų džiaugtis dėl brolio Marko. Staiga mirus žmonai, po kurio laiko Markas sutiko kitą moterį, Ivę, ją pamilo ir susilaukė dukters. Vis dėlto  brolio mylimoji  kelia didelį nerimą: kodėl jaunai moteriai prabangiuose partnerio namuose taip nesiseka? Draugai taip pat susirūpina: gal ją skriaudžia Markas? 

Vieną naktį gavusi iškvietimą į namą, stovintį ant uolos krašto, seržantė Stefanė King randa du kūnus krauju permirkusioje lovoje.

Kada žmogžudystės pradžia? Kai ranka sugniaužia peilį, ar anksčiau, kai kyla mintis? Kaltinamoji stoja prieš teismą, o prisiekusiesiems tenka spręsti, ar toks nusikaltimas apskritai gali būti pateisinamas?

„Štai kaip viskas prasideda“ — tamsus kompulsyvus psichologinis trileris, turintis visus Rachel Abbott bestselerio bruožus — provokuojančią dilemą, daugiasluoksnę paslaptį, aštrią įtampą ir puikiai sukurtus charakterius.

Atsiliepimai

Išties dėmesį prikaustantis, įtraukiantis, malonumą teikiantis trileris su painiais siužeto vingiais. Absoliučiai NUOSTABUS!

* Angela Marsons

Romanas „Štai kaip viskas prasideda“ yra tamsus, patraukiantis, gerai supintas psichologinis trileris, kulminaciją pasiekiantis teismo salėje... Akivaizdu, kodėl R. Abbott pritraukė tokią milžinišką auditoriją. 

* The Times

Gudriai, pamažu atskleidžiama siužeto intriga... nesunku suprasti, kodėl skaitytojai vis imasi šios autorės knygų.

* Observer

Psichologinių trilerių karalienė nenuvilia šiuo niūriu ir įtemptu pasakojimu.

* Fabulous

Pirmasis tradiciniu būdu išleistas R. Abbott romanas yra galingas psichologinio trilerio ir teismo dramos derinys, o siužeto posūkiai vis nesibaigia. 

* Heat

Rachel Abbott — nuostabi pasakotoja... įtraukė nuo pačios pradžios.

* Cara Hunter

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!