akcija -50%
Stoglaipiai

Stoglaipiai

4,47€ 8,95€
Sutaupote:
4,48€

Apie

Vienerių metukų Sofiją knygius Čarlis rado plūduriuojančiame violončelės dėkle po laivo katastrofos. Keistuose Čarlio namuose mergaitė auga apsupta tyros meilės ir nesuvaržyta visuomenės normų. Po dvyliktojo Sofijos gimtadienio ramų gyvenimą sudru...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441393

Knygos „Stoglaipiai “ aprašymas

Stoglaipiai

Vienerių metukų Sofiją knygius Čarlis rado plūduriuojančiame violončelės dėkle po laivo katastrofos. Keistuose Čarlio namuose mergaitė auga apsupta tyros meilės ir nesuvaržyta visuomenės normų. Po dvyliktojo Sofijos gimtadienio ramų gyvenimą sudrumsčia grėsmingas laiškas iš Vaikų globos agentūros. Pabėgę į Paryžių, Čarlis su Sofija stengiasi įminti praeities paslaptis. Atsitiktinai susipažinusi su nepastebimose Paryžiaus vietose gyvenančiais stoglaipiais, mergaitė atranda stebinantį benamių vaikų pasaulį. Jame Sofija susiduria su savo baimėmis ir mirtinais pavojais. Tik ar jos didžiausiam troškimui lemta išsipildyti?

Katherine Rundell (g. 1987) knyga „Stoglaipiai“ įkvėpta vasarų, praleistų dirbant Paryžiuje, ir naktinių pasivaikščiojimų Oksfordo koledžų stogais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai