Tarzanas

18,17€
21,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lectio divina
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 560
  • Leidykla Lectio divina
  • ISBN 9786094840548

Knygos „Tarzanas“ aprašymas

1914 m. išleista E. R. Burroughso knyga - idealizuotas gamtos ir civilizacijos susidūrimo paveikslas. Nepaprastai stiprus, bet kilnus gamtos vaikas Tarzanas sužavėjo skaitytojus ir tapo viena seniausių populiariosios kultūros ikonų, gaivališko vyriškumo etalonu. Vos po 4 metų „Tarzanas“ virto filmu, pirmą kartą kino istorijoje uždirbusiu milijoną dolerių. Paskui knyga daug kartų perleista kaip komiksų serija, pagal ją sukurtas animacinis filmas ir TV serialas.

Klasikinio romano veiksmas rutuliojasi vešliose Vakarų Afrikos džiunglėse. Iš Anglijos į nesvetingą žemyną atklydusi lordo ir ledi Greistokų šeima palieka metų sulaukusį sūnų našlaitį. Jį užaugina žmogbeždžionės. Niekuomet nepritapęs prie gentainių, iš tėvų paliktų knygų mažylis pats išmoksta skaityti ir kalbėti. Sudėtinga kova dėl išlikimo išaugina Tarzaną panašų į pusdievį: raumeningą, vikrų, vyrišką. Kai baltaodžių ekspedicija atveda į džiungles gražuolę Džeinę Porter, Tarzanas grįžta į civilizaciją kovoti dėl jos meilės...

Edgaras Rice'as Burroughsas (1875 m. rugsėjo 1 d. - 1950 m. kovo 19 d.) - amerikiečių rašytojas, labiausiai žinomas dėl savo gausios nuotykių ir fantastikos žanrų kūrybos. Labiausiai išpopuliarėjo dėl Tarzano ir Džono Karterio personažų sukūrimo. „Tarzanas" iš karto sulaukė pripažinimo, ir E. R. Burroughsas visais įmanomais būdais iš to pasipelnė, įskaitant sindikuotus Tarzano komiksus, filmus bei prekes. „Tarzanas" iki šiol yra vienas sėkmingiausių išgalvotų personažų ir kultūros ikona. Įdomu tai, kad E. R. Burroughsas tiek savo grožinėje, tiek negrožinėje literatūroje buvo aiškus eugenikos ir mokslinio rasizmo šalininkas; „Tarzanas" turėjo atspindėti šias koncepcijas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti