Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla

Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla

Internetu:
6,59€
Knygyne:
7,75€

Apie

Merlinas nusikeikė: „Lentjuostė!“ – tai buvo bjauriausias keiksmažodis, kokį jis žinojo. Paskui pagalvojo: „Tai visai neblogas slėnis“, todėl pasitelkdamas Didžiąją Magiją, septynis robotus, matavimo juostą ir pap...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 168
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441569

Knygos „Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla“ aprašymas

Tvanų šeimynėlė 2. Smagi mokykla

Merlinas nusikeikė: „Lentjuostė!“ – tai buvo bjauriausias keiksmažodis, kokį jis žinojo. Paskui pagalvojo: „Tai visai neblogas slėnis“, todėl pasitelkdamas Didžiąją Magiją, septynis robotus, matavimo juostą ir paprastus valstiečius jis pastatė „Negesintų kalkių“ mokyklą.

Ir kokia tai šauni mokykla! Čia visus mokslo metus gyvena raganos, burtininkai, elfai ir paties įvairiausio plauko magiški padarai, o mokinius iš viso pasaulio kampelių surenka ir pristato autobusais dirbantys drakonai. Čia vykstančios pamokos ne tik pašėlusiai smagios, bet dažnai pavojingos sveikatai ir gyvybei. Nieko baisaus – nutrūkusias kojas ir galvas čia galima priauginti iš naujo.

Ir dar čia gyvena labai piktas ir nelaimingas mokinys, visa širdimi neapkenčiantis Tvanų šeimynėlės ir linkintis jiems tik paties blogiausio. Ar pavyks išvengti pavojaus?

Colinas Thompsonas (g. 1942 m.) – žymus britų ir australų rašytojas, sukūręs daugiau nei 70 knygų jauniesiems skaitytojams. Tai jau antrasis autoriaus pasakojimas apie išskirtinės raganų ir burtininkų šeimynėlės nuotykius. Ironijos ir aštraus humoro persmelktoje knygoje pasakojama apie „Negesintas kalkes“ – raganoms, burtininkams, goblinams, elfams, šamanams ir visiems kitiems, kurie užsiima magija, specialiai skirtą mokyklą, geriausią tokio pobūdžio įstaigą pasaulyje. Jokios abejonės, kad tokioje mokykloje nuolat vyksta baisūs ir pavojingi, tačiau labai juokingi dalykai.

Knygą linksmai šiurpiomis iliustracijomis papuošė lietuvių dailininkas Tadas Adomavičius.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai