elakcija -30%
Vadyba studentams

Vadyba studentams

Internetu:
9,10€
Sena kaina:
13,00€
Sutaupote:
3,90€

Apie

Knygoje nagrinėjamos pagrindinės vadybos dalyko temos. Dėstoma taip: iš pradžių aptariami vis dar diskusiniai vadybos aspektai, pateikiama trumpa vadybo...

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 336
  • Leidykla VGTU leidykla Technika
  • ISBN 978995528933

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Vadyba studentams

Knygoje nagrinėjamos pagrindinės vadybos dalyko temos. Dėstoma taip: iš pradžių aptariami vis dar diskusiniai vadybos aspektai, pateikiama trumpa vadybos mokslo ir praktikos formavimosi apžvalga, paskui supažindinama su organizacijų valdymo kontekstu ir svarbiausiais valdymo sprendimų rengimo metodais. Taip sudaromos prasmingo suvokimo prielaidos išsamiau nagrinėti valdymo funkcijas. Nuosekliai nagrinėjamos tokios valdymo funkcijos: prognozavimas, planavimas, organizavimas, apskaita, kontrolė ir analizė. Aptariamas kiekvienos funkcijos turinys ir vaidmuo, apibendrintos profesinėje literatūroje pateikiamos jų interpretacijos, supažindinama su taikomais metodais ir technologijomis. Kiekvienos temos žinioms pasitikrinti skyrių pabaigoje pateikiama užduočių. Knyga skiriama studentams, vienokiu ar kitokiu pavadinimu studijuojantiems vadybą, rekomenduojama ir praktikams – vadybos profesionalams ir manantiems tokiais esant.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai