Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -73%
Visas pasaulio laikas

Visas pasaulio laikas

Nauja kaina:
5,00€
Sena kaina:
18,20€
Sutaupote:
13,20€
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 312
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024162

Knygos „Visas pasaulio laikas “ aprašymas

Smagi, netikėta ir žaisminga amerikiečių autorės Jessicos Kerwin Jenkins knyga „Visas pasaulio laikas: valandų knyga“ atveria spalvingų istorijų paletę – pasakoja apie intriguojančius skirtingų pasaulio šalių papročius ir nuodėmingus malonumus, kuriuos tiksintis laikas neša iš vienos epochos į kitą.

„Visas pasaulio laikas“, įkvėptas ikoniškosios viduramžių valandų knygos, kurioje buvo surašomos visų metų dienoms ir valandoms skirtos mintys, pažeria 75 pasakojimus, žybsinčius sąmoju, įdomia etimologija ir įtraukiančius į stulbinamus epizodus iš įvairiausių kultūrų bei amžių. Autorė kviečia stebėti, kaip manieringai karalienės Elžbietos rūmuose tiesiama staltiesė; pasidomėti, kodėl Nostradamas tikėjo, jog uogienės turi afrodiziakų savybių; leistis į juslingą smilkalų pasaulį XV a. Japonijoje; grožėtis trumpai tegyvavusia šviesos meno disciplina arba vizualine muzika; stebėtis bebaimės Henriettos d‘Angeville žygiu į Monblano viršūnę; žavėtis Londono auksinio jaunimo žaidimais, ieškant lobio, ir muzikos revoliucija, žinoma bibopo vardu.

Visas pasaulio laikas – tarsi priešnuodis šiuolaikiniam laiko planavimo ir griežtų dienotvarkių kultui – atgaivina pamirštus praeities lobynus, įkvepia aistrą gražiam gyvenimui čia ir dabar. Jessica Kerwin Jenkins – knygos Dailioji enciklopedija: žaisminga elegantiškų malonumų istorija (VAGA, 2011) autorė, buvusi Niujorko žurnalo Women‘s wear žurnalistė ir redaktorė, taip pat žurnalo W redaktorė Paryžiuje. Šiuo metu gyvena Meino pakrantėje ir rašo žurnalui Vogue.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai