Visu greičiu pirmyn! K.Blanchard, J.Stoner

Visu greičiu pirmyn! K.Blanchard, J.Stoner

Internetu:
3,77€
Knygyne:
4,43€

Apie

Daugelio vadovų, trokštančių būti geriausiais, didžiausia klaida – aiškios vizijos neturėjimas. Knygos autoriai Kenas Blančardas ir Džesė Stouner ne tik padeda skaitytojams suvo...

Informacija

  • Metai 2006
  • Puslapiai 152
  • Leidykla Smaltijos leidykla, UAB
  • ISBN 978995555190

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Visu greičiu pirmyn! K.Blanchard, J.Stoner

Daugelio vadovų, trokštančių būti geriausiais, didžiausia klaida – aiškios vizijos neturėjimas. Knygos autoriai Kenas Blančardas ir Džesė Stouner ne tik padeda skaitytojams suvokti vizijos galią, bet ir pataria, kaip sukurti kompanijos ir asmeninio gyvenimo vizijas.

Jie aprašo svarbiausius įtikinamos vizijos kūrimo etapus; kaip kurti visiems priimtiną, energijos ir jėgų suteikiančią viziją; kaip įgauti jėgų, atrasti galimybių ir judėti visu greičiu pirmyn.

Skaitydami šį verslo romaną taip pat sužinosite, kaip sukurti viziją, kuri sudomintų visus jūsų įmonėje dirbančius žmones; kaip sukurti asmeninę viziją, kuri jūsų gyvenimui suteiktų prasmės ir nukreiptų tinkama linkme; ir kaip ją įgyvendinti. Knygos autoriai pateikia daug pavyzdžių ir pataria, nuo ko jau dabar pradėti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai