Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Anita ir kiti pasauliai. Stebuklingas miškas

9,08€
10,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2022
  • Puslapiai 148
  • ISBN 9789955325666

Knygos „Anita ir kiti pasauliai. Stebuklingas miškas“ aprašymas

Dešimtmetė Anita, svajojanti tapti kosmonaute ir atrasti naują planetą, kurioje galėtų apsigyventi žmonės, netikėtai pamato atskriejantį milžinišką meteorą, kuris išdaužia didžiulę duobę miške ir sukelia tirštą paslaptingą rūką. Įkritusi į meteoro išmuštą duobę, Anita skrieja baltų ir mėlynų šviesų viesule, kol galiausiai atsiranda....paslaptingame miške. Čia Anita sutinka mistiškų būtybių, suranda naują draugą, patiria gyvybei pavojingų nuotykių, kol galiausiai suvokia: atsidūrė savo miške – tik ne savo laiku. Ieškodama kelio namo, Anita vos neužgesina amžinosios ugnies, neužmuša dieviško žalčio, įkalinama kaip laumė, o vėliau – apdovanojama lyg deivė, išgelbėjusi savo draugui gyvybę. Negana to, Anita vis girdi tikrų deivių juoką, nematomų vilkų kaukimą, o iš pelkių pabėgti jai padeda moteris – vaiduoklis. Tik Anitos drąsos dėka kunigaikštis Gediminas, pabudęs viduryje nakties, vis dar prisimena savo ypatingąjį sapną ir nusprendžia įkurti sostinę – Vilnių. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti