Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Ar yra gyvenimas po karo? Mano antrasis gyvenimas: atgimimas ir viltis

12,67€
14,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9789986343912

Knygos „Ar yra gyvenimas po karo? Mano antrasis gyvenimas: atgimimas ir viltis“ aprašymas

Aloyzas Vytas Stankevičius (g. 1934 m., dab. Alain Stanké) – lietuvių kilmės Kanados rašytojas, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris, humoro laidos „Išdykusi kamera“ sumanytojas (Lietuvoje ji rodyta kaip „Slaptoji kamera“), leidėjas, skulptorius, Kanados lietuvių bendruomenės veikėjas.

1944 m. Aloyzas su tėvais buvo išvežtas į darbo stovyklą Vokietijoje. 1945 m. atvyko į Prancūziją. Čia baigė vidurinę mokyklą. 1951 m. persikėlė į Kanadą. Kvebeko universitete studijavo prancūzų kalbą. Dirbo įvairiuose laikraščiuose, jo straipsnius spausdino viso pasaulio spauda. Rengė reportažus, kalbino meno, politikos, literatūros garsenybes. Parašė apie 40 knygų. 

Antrojoje atsiminimų knygoje autorius tęsia pasakojimą apie gyvenimą Prancūzijoje. Joje ir toliau juokas kaitaliojasi su ašaromis, vieną neįtikėtiną istoriją keičia kita, dar įdomesnė, dar patrauklesnė...

Norėdama padėti man aklimatizuotis, teta Siuzana sumąstė štai ką:

– Kai pagalvoju, tavo vardas Aleksas, kuris, beje, nėra tavo tikrasis vardas, nelabai gražus. Negalima tavęs vadinti Aloyzu, nes Prancūzijoje tokio vardo nėra. Negalima vadinti ir Aloizu, nes tai veikiau tiktų mergaitei. Alioša būtų gerai Rusijoje. Todėl reikia surasti tau kitą vardą. Reikia tave perkrikštyti. Mes su Andrė apie tai daug galvojome. Pasiūlysime tau kitą, švelnesnį ir tikrai prancūzišką.

Tau labiau tiks ALENAS! Kaip manai?

Porą trejetą kartų pakartoju šį vardą mintyse, paskui ištariu garsiai...

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti