Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Drakula

Drakula

Leidykla: Obuolys
Autorius Bram Stoker
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786094840739

Knygos „Drakula“ aprašymas

Tai epistoliarinis autoriaus Bram Stoker romanas, parašytas laiškų, dienoraščių, straipsnių, užrašų forma ir pirmąkart išleistas 1987 metais. 

Pagrindiniai knygos „Drakula“ veikėjai negailėdami jėgų, remdamiesi mokslu, savo patirtimi bei išmintimi stengiasi nugalėti paslaptingąjį vampyrą Drakulą, kuris pasak literatūros kritikų, yra realybėje egzistavusio Valakijos princo Vlado III, pagarsėjusiu žiaurumu, prototipas. Šis siaubo literatūros kūrinys pasižymi ne tik kvapą gniaužiančiu siužetu, bet kartu yra ir turtingas savo kultūrinėmis interpretacijomis bei kontekstu. Jame užsimenama apie Pasaulinį karą, kuris gali įvykti tarp dviejų pasaulio polių. 

Drakula – tai žymiausias Abraham „Bram“ Stoker kūrinys, kurio interpretacijos literatūroje, mene, populiariojoje kultūroje yra gajos iki pat šiol. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti