Gęstanti šviesa

9,87€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
14,10€
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 408
  • Leidykla Leidykla BRIEDIS
  • ISBN 9789955267065

Knygos „Gęstanti šviesa“ aprašymas

Įtraukiantis ir intriguojantis trileris

Tai antrasis romanas apie „Šaltajame granite“ sutiktą Loganą Makrėjų, skirtas visai ne silpnų nervų skaitytojams.  Nors įtemptai šiurkščiame trileryje nėra humoro, rašytojas sugeba įnešti ironijos į tamsiausias scenas, kurios neleis atsikvėpti. Nusikaltimai ir jų aiškinimasis šiame romane įgauna pagreitį.

Kai vėl susitinkame su Makrėjumi, jis patiria gėdą po to, kai jo vadovavimas misijai baigėsi policijos konsteblio sušaudymu. Dabar jis akylai stebimas ir dirba su D.I. Stylu, kuris vadovauja komandai, žinomai dėl nesėkmių ir nekompetencijos. Kokie tyrimai neleis atsikvėpti šįkart?

Škotijos miesto Aberdyno raudonųjų žibintų kvartale aptinkamas nuogai išrengtos, mirtinai sumuštos prostitutės kūnas. Kriminalistui seržantui Loganui Makrėjui tai dar viena bloga blogos dienos pradžia.

O juk savo eilės laukia lagamine atrasti išdarinėti labradorų veislės šuns palaikai, miesto tarybos narių grupinis seksas su nepilnamete, be žinios dingęs neištikimas vyras. Kasdienės niekuo neišsiskiriančio Škotijos miesto paprasto policininko problemos.

Bet tai dar ne viskas! Dar reikėtų nepamiršti maniako, tvirtai užremiančio namų duris ir sudeginančio juos kartu su gyventojais. Be to, Makrėjaus atžvilgiu pradėtas vidinis tyrimas, o jo viršininkė iš visų jėgų bando pavaldinio nervų tvirtumą...

Jei suklydęs detektyvas pirmojoje dalyje jūsų neįtikino, šioje – jo sąžinė, gera širdis, aštrus protas ir neįtikėtini gebėjimai sudės taškus ant „i“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti