Iškamšų kontora

Iškamšų kontora

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Kitas takas
Autorius Sondra Simana
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 168
  • Leidykla Kitas takas
  • ISBN 9786098100044

Knygos „Iškamšų kontora“ aprašymas

Pirmoji istorija pasakoja iškamšų skulptorės Vincės asmeninį gyvenimą, kuris susilieja su nauju iššūkiu – gauti klonavimo laboratoriją, kad būtų padaugintas autochtoninis genas ir miestelis išvengtų išnykimo. Tai metafora, įkūnijanti Klaipėdos siekį tapti Europos kultūros sostine 2022. Klestinti iškamšų gamyba ir susapnuotų iliuzijų hologramos pasaulio neišgelbės. Kultūra nuolat save reprodukuoja, bet ji neišlaisvina. Niūri, antiutopinė realybė, kuri vartotojiškoje visuomenėje plinta besidauginančiais čiuptuvais.

Antroji istorija apie moterį, kuri, užsidėjusi peruką, persikūnija į kitą, jai svetimą, bet vis tik joje egzistuojančią – moterį šešėlyje. Perukas praplečia suvokimą ir padeda išgyventi ligą. Bet laisvė yra ne ten, kur saugu ir patogu.

Remigijaus Treigio telefonu darytos fotografijos pripildo istorijas skaidraus dumblo – jose užfiksuota tuštuma, iš kurios ištrūkęs galbūt papulsi į laisvę.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti