Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Iššūkis. Poilsio nuo darbo knyga

Iššūkis. Poilsio nuo darbo knyga

Internetu:
13,65€
Knygyne:
16,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9786090148365

Knygos „Iššūkis. Poilsio nuo darbo knyga“ aprašymas

Iššūkis yra tai, kas padeda pajudėti žingsniu pirmyn. Iššūkis yra asmeninis. Jo poreikį gali suprasti tik tas, kuris jam ryžtasi. Kartais iššūkis yra nebemesti sau iššūkio. Nustoti kovoti su vėjo malūnais. Pasiduoti jausmui. Maniškis truko metus. Atnešė atradimo džiaugsmą. Kartais kankino suvokimu, kaip esu linkusi nepastebėti to, kas svarbu.

Apmirusiam svarbu stebėti besiskleidžiantį gėlės žiedą. Nejaučiančiam būtina panardinti pirštus į murkiančio katino kailį. Skubančiam – sustoti akių nepakeliančių bendrakeleivių srauto vidury. Jei noriu gyventi savo gyvenimą, turiu pamatyti ir išgirsti, kas jame ne mano. Norint išgirsti ir pamatyti, reikia mokytis įsiklausyti ir stebėti. Tai ir dariau visus metus. Kasdien dalinausi tuo, ką pastebėjau. Tikiuosi, mano iššūkyje atpažinsi savo pokyčio galimybę. Įsikvėpsi drąsos pirmam žingsniui. Ryžto eiti toliau tik savo keliu. Atpažinti bendražygius. Visa tai - Iššūkis. Poilsio nuo darbo knyga.

Jurga Šeduikytė (gimė 1980 m. vasario 10 d.) – Lietuvos aktorė, dainininkė, muzikos kūrėja. Žinoma kaip Baltijos šalių muzikinio televizijos konkurso „Fizz Superstar“ finalininkė. Vėliau buvo merginų roko grupės „Muscat“ vokalistė. Išgarsėjo 2005 m. hitu „Nebijok“. 2005 m. rudenį išleistas debiutinis Jurgos muzikinis albumas „Aukso pieva“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti