Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Meilės diskurso fragmentai

Meilės diskurso fragmentai

Internetu:
10,91€
Knygyne:
13,15€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 288
  • Leidykla Žara
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9789986343165

Knygos „Meilės diskurso fragmentai “ aprašymas

Rolanas Bartas (Roland Barthes, 1915–1980) – prancūzų literatūros tyrinėtojas, filosofas poststruktūralistas, semiotikas. Jo tyrinėjimai grindžiami struktūralizmo principais, pabrėžiama ženklų ir jų sistemų prasmė. Lietuvių skaitytojams R. Bartas jau pažįstamas iš knygos „Teksto malonumas“ bei straipsnių įvairiose antologijose. 1977 metais parašytoje knygoje „Meilės diskurso fragmentai“ susiejami filosofiniai ir literatūros kūrinių tyrinėjimai. Joje R. Bartas analizuoja erotinius jausmus išskirdamas svarbius psichologinius ir estetinius meilės ryšių momentus. Tai gali būti ir telefono skambučio laukimas, ir švelnumo troškimas, ir iškylančios scenos, ir pergyvenimas dėl apkalbų, ir meilės vienatvė, ir noras nusižudyti... Knygoje pateikiama daug citatų ir aliuzijų į įvairių autorių kūrinius meilės tematika. Ypatingas dėmesys skiriamas J. V. Gėtės epistoliniam romanui „Jaunojo Verterio kančios“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti