Mistinis Jėzaus mokymas

Mistinis Jėzaus mokymas

Internetu:
10,07€
Knygyne:
11,85€

Apie

Šiandien daugelis žmonių nesugeba atrasti tvirto pastovaus širdies ryšio su tikruoju Jėzumi ir jo mokymais, kadangi, pasak daugelio krikščioniškų bažnyčių, Jėzus su mumis nebekalba. Tačiau iš tikrųjų Jėzus...
Leidykla: Kristustavyje
Autorius Kim Michaels

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Kristustavyje
  • ISBN 978609960490

Knygos „Mistinis Jėzaus mokymas“ aprašymas

Mistinis Jėzaus mokymas

Šiandien daugelis žmonių nesugeba atrasti tvirto pastovaus širdies ryšio su tikruoju Jėzumi ir jo mokymais, kadangi, pasak daugelio krikščioniškų bažnyčių, Jėzus su mumis nebekalba. Tačiau iš tikrųjų Jėzus yra dvasinė būtybė ir jo tikslas yra padėti visiems tą padaryti sugebantiems žmonėms pakylėti savo sąmonę ir susiderinti su jo Esatimi.

Per praėjusius 2000 metų jis palaikė bendrystės ryšį per tuos, kurie buvo pasirengę tarnauti jo Gyvojo Žodžio pasiuntiniais ir siekė suvokti jo tikrąją žinią, užgožtą oficialiosiomis krikščioniškomis doktrinomis.

Šioje knygoje pakylėtasis mokytojas Jėzus atskleidžia mistinius mokymus, kuriuos jis davė savo pažangiausiems mokiniams. Jis paaiškina, kodėl jo tikrieji mokymai yra tokie pat svarbūs šiandien kaip ir prieš 2000 metų, ir kaip jums užmegzti asmeninį ryšį su vienu įstabiausiu visų laikų dvasinių mokytojų. Jeigu suvokėte, kad vyraujančios religinės tradicijos neatsakė į jūsų klausimus apie gyvenimą, pasijusite išlaisvinti gilių ir prasmingų šioje knygoje duodamų atsakymų.

Ši drąsinanti, jaudinanti ir gili knyga padės jums pasiekti vidinį ryšį su Jėzumi, ir netgi mistinę vienybę su juo.

Išmoksite kaip:

- atpažinti tylų, vidinį Kristaus balsą savo širdyje

- pasiekti ilgalaikę vidinę ramybę ir laimę, užmezgant ryšį su Kristaus sąmone

- pagyti nuo emocinių žaizdų

- gauti Jėzaus vedimą, kuris yra jūsų didžiausias mokytojas ir draugas

- bendrauti tiesiogiai su Jėzumi.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai