(Ne)tobulas mano gyvenimas

15,64€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,40€
Išankstinė prekyba
Planuojame turėti 2024-07-30 Įsigyjus šią prekę užsakymas bus pradėtas vykdyti jai atkeliavus į mūsų sandėlį.
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094903243

Knygos „(Ne)tobulas mano gyvenimas“ aprašymas

Sophie Kinsella laiko pirštus ant kultūrinio gyvenimo pulso ir priverčia svaigti iš juoko. — JOJO MOYES, romanų „Aš prieš tave“ ir „Svetimi batai“ autorė

Šis New York Times bestseleris — iš dalies meilės istorija, iš dalies drama dėl darbo vietos. Romanas šmaikščiai kritikuoja klaidingus vertinimus, kuriuos darome remdamiesi socialinių medijų išoriniu blizgesiu, ir priklauso „Parduotuvių maniakės“ (Shopaholic) autorės plunksnai.

Keitė Brener gyvena tobulą gyvenimą: butas Londone, nuostabus darbas, be galo kieta instagramo paskyra.

Na, gerai, tiesa ta, kad ji nuomojasi mažytį kambarėlį, kuriame netelpa rūbų spinta, labai sudėtingai keliauja iki darbovietės, ten atlieka pačius paprasčiausius darbus, o jos spindintis gyvenimas socialiniuose tinkluose yra visai ne jos.

Bet juk vieną dieną svajonės turi išsipildyti, ar ne?

Ir staiga visas ne toks ir tobulas gyvenimas griūva, kai Keitės supersėkminga viršininkė Demetra išmeta ją iš darbo. Dūžta visos merginos svajonės. Ji grįžta namo į Somersetą ir padeda tėčiui plėtoti glampingo verslą.

O tada įvykiai pasisuka visai netikėta linkme... Atostogų į ūkį atvyksta Demetra su šeima, ir Keitei atsiranda proga suvesti sąskaitas. Bet kaip ji turėtų elgtis — atkeršyti buvusiai viršininkei, sugriovusiai jos svajas, ar mėginti atgauti darbą? Ar Demetra — moteris, iš pažiūros turinti viską — iš tikro gyvena tokį idealų gyvenimą? Galbūt jas sieja daugiau bendro, nei atrodo.

Sophie Kinsella garsėja gyvybingais, patraukliais personažais ir puikiu pasakotojos talentu. Pasitelkusi sąmojingumą, šilumą ir išmintį, pasakoja šiuolaikinę istoriją apie tariamai tobulą gyvenimą, kai iš tiesų realybė yra labai toli nuo tobulumo...

„Puikiai keičiasi nuotaika... juokinga, veržlu ir sarkastiška. Man labai patiko.“

Jojo Moyes

„Beveik verkiau iš juoko.“

Daily Mail

„Linksma... juoksitės ir aikčiosite kiekviename puslapyje.“

Jenny Colgan

„Puiki istorija. Penkios žvaigždės!“

Heat

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti