elakcija -30%
Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį

Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį

Internetu:
11,13€
Sena kaina:
15,90€
Sutaupote:
4,77€

Apie

Adamas Grantas – pavyzdys savo kartos aktyviajai visuomenei: kūrybingas, konkurencingas lyderis, vadinamas „savo srities stebukladariu“. Jo verslo psichologijos konsultacijomis naudojasi tokie grandai kaip „Google“, &...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Adam Grant

Informacija

  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 328
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502456

Knygos „Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį “ aprašymas

Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį

Adamas Grantas – pavyzdys savo kartos aktyviajai visuomenei: kūrybingas, konkurencingas lyderis, vadinamas „savo srities stebukladariu“. Jo verslo psichologijos konsultacijomis naudojasi tokie grandai kaip „Google“, „Johnsons & Johnsons“m „Disney Pixar“, „New York Times“ ir daugelis kitų.

„Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti – didžioji dauguma – retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji – sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma – ne. Knygoje Originalai autorius šias prielaidas griauna. Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada – kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.“ Sheryl Sandberg, „Facebook“ generalinė administracijos direktorė ir „Leanin.Org“ steigėja Knyga įtraukta į Richardo Bransono geriausių gyvenimo knygų sąrašą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai