Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Paryžiaus romanų fabrikas

Paryžiaus romanų fabrikas

Internetu:
23,12€
Knygyne:
27,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Dirk Husemann
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 464
  • ISBN 9786090154441

Knygos „Paryžiaus romanų fabrikas“ aprašymas

Devyniolikto amžiaus vidurys, Paryžius. Garsus rašytojas Aleksan­dras Diuma sostinės priemiestyje įkūręs romanų fabriką – kelias­dešimt anoniminių plunksnos brolių jo idėjas paverčia kūnu. Fa­brike užgimusius romanus A. Diuma, žinoma, publikuoja savo vardu. Toks įžūlumas kelia daugybę aistrų. Prasta ir pigi Diuma rašliava užrūstina ir grafienę Aną Dorn, po tragiško incidento praradusią vyrą. 

Tačiau Anos ir Aleksandro keliams susidūrus paaiškėja, kad jiedu turi bendrą priešą. Pasirodo, žmogus, kaltas dėl Anos vyro mirties, – tai šar­latanas magnetistas Lemetras, mėginantis iš Diuma išpešti rašytojo tėvo neva nusavintus tris amuletus. Diuma būtų ne prieš parduoti juos už gerus pinigus, bet amuletai, deja, jau perduoti Luvrui, o iš ten iškeliavo į Sankt Peterburgo Ermitažą ir Britų muziejų. Ana, savo nuostabai, susivienija su keistuoliu Diuma, abu nusprendžia pirmiau už sukčių atgauti muziejams perduotus amuletus ir leidžiasi į nuotykį per visą Europą. 

Lietuvoje autorius jau pažįstamas iš nuotykių romano „Ledo piratai“.

„Paryžiaus romanų fabrikas“ – įtempto veiksmo ir nuotykių romanas apie garsųjį rašytoją Aleksandrą Diuma ir jo romanų fabriką, kuriame samdyti anonimai rašė autoriaus tekstus. 

Romane gausu istorinių nuorodų, tačiau ne ką mažiau pramanų ir subtilaus humoro.

Vyrams ir moterims nuo jaunimo iki vyresnių, istorinių romanų mėgėjams.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti