ispardavimas -59%
Piligrimai

Piligrimai

Nauja kaina:
2,00€
Sena kaina:
4,92€
Sutaupote:
2,92€

Apie

Kelyje... Kartu su šiuolaikinės Amerikos gyventojais, kad ir kas jie būtų – rančos darbininkai, turgaus prekeiviai, striptizo šokėjos, ligonių slaugai ar rodeo dalyviai – autorė Elizabeth Gilbert (Elizabet Gilbert) leidži...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502202

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Piligrimai “ aprašymas

Piligrimai

Kelyje... Kartu su šiuolaikinės Amerikos gyventojais, kad ir kas jie būtų – rančos darbininkai, turgaus prekeiviai, striptizo šokėjos, ligonių slaugai ar rodeo dalyviai – autorė Elizabeth Gilbert (Elizabet Gilbert) leidžiasi į keliones. Per ieškojimus, klaidas, atradimus. O jos patirtys autentiškomis spalvomis skleidžiasi apsakymų rinkinyje Piligrimai. Autorės pakeleiviai – nuoširdūs knygos piligrimai – rodos, neturi kantrybės ar didelio noro kalbėti apie vidinius išgyvenimus. Rodos, dvasinis nušvitimas jiems mažai terūpi. Tačiau kiekvienas jų savotiškai paprastai, bet drąsiai ir labai kūrybiškai sprendžia vidines dilemas, o autorė išvengia pagundos jų istorijas užbaigti moralu ar sukta siužeto kilpa. Apsakymuose tiesiog imamas ir padedamas taškas, o skaitytojui, kurį laiką keliavusiam kartu, tenka paleisti juos iš akiračio ir tikėti, kad jie lieka gyventi toliau.

Elizabeth Gilbert – amerikiečių žurnalistė ir rašytoja, kurianti ir grožinę, ir negrožinę literatūrą. Autorė yra pelniusi ne vieną literatūrinę premiją: apsakymų rinkinys Piligrimai tapo PEN / Hemingvėjaus konkurso laureatu, knyga Paskutinis amerikietis gavo Nacionalinės knygos apdovanojimą. Vis dėlto labiausiai E. Gilbert išgarsino 2006 išleista memuarų knyga Valgyk, melskis, mylėk, kuri jau ne vienerius metus karaliauja perkamiausių pasaulio knygų sąrašuose, yra išversta į daugiau nei 30 kalbų ir ekranizuota.

Apsakymų rinkinys Piligrimai – tai trečioji E. Gilbert knyga lietuvių kalba.Leidykla VAGA jau yra išleidusi knygą Valgyk, melskis, mylėk ir jos tęsinį – Pasižadėję.

Autorė turi viską, kas būdinga didiems rašytojams: atjautą, sąmojį ir nepaprastą dialogų kūrimo jausmą.

Harper's Bazaar

Apsakymų personažai – tarsi žybsintys danguje fejerverkai; autorė – tarsi talentinga fotografė, užfiksuojanti juos prieš jiems sprogstant, krentant ir užgęstant.

New York Times

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai