Siužetas

21,08€
24,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 354
  • ISBN 9786094873386

Knygos „Siužetas“ aprašymas

Džeikobas Finčas Boneris kadaise buvo daug žadantis jaunas rašytojas. Tačiau pirmos knygos sėkmei išsivadėjus, jam nepavyksta parašyti, juo labiau – publikuoti, nieko gero. Pragyvenimui jis užsidirba dėstydamas kūrybinį rašymą trečiarūšėje magistrantūros programoje, nuobodžiauja skaitydamas beviltiškai netalentingų studentų rašinius ir baigia palaidoti viltį kada nors tapti garsiu.

Kai arogancija trykštantis naujokas Evanas Parkeris pareiškia, kad jam nereikia pagalbos, mat jo knyga bus neprilygstama, Džeikas nurašo tai kaip diletanto narcisizmą. Bet tada... Evanas papasakoja savo romano siužetą. Siužetą, už kurį sielą parduotų bet kuris rašytojas.

Po kelerių metų išleistas „Grobis"" tampa sensacija. Jo autorius maudosi šlovės spinduliuose, yra turtingas, garbinamas ir skaitomas visame pasaulyje. Tik kodėl romano viršelyje puikuojasi Džeikobo Finčo Bonerio, o ne Evano Parkerio pavardė? Kas vieną dieną „Grobio"" autoriui atsiunčia žinutę, kurioje parašyta: „Tu esi vagis""? Kokie įvykiai slypi už to nepakartojamo siužeto ir kas iš ko iš tiesų jį pavogė?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti