Dingo šuo

Dingo šuo

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Autorius Kate Spicer
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094871726

Knygos „Dingo šuo“ aprašymas

The Sunday Times bestseleris.

Volfis leido suvokti, kiek daug meilės galiu dovanoti. Šuo išmokė, koks nepakartojamas džiaugsmas mylėti ir būti mylimai be jokių išlygų. Net jei meilės objektas – paprastas gyvūnas. Jis mane išgelbėjo. Šuo išlaisvino mane nuo pačios savęs.

Keitei – daugiau nei keturiasdešimt, ji rašo straipsnius apie gyvenimo būdą į glamūrinius žurnalus, gyvena su jaunesniu vyru, o neretai vakarą baigia vynu ir kokaino takeliu. Nuo neaiškaus diskomforto gali pasprukti tik apsvaigusi. Ir sprunka, kol vieną dieną sugalvoja... įsitaisyti šunį. Įsišuninimo procedūra nėra lengva, tačiau galiausiai namie įsikuria apšepęs lurčeris Volfis ir beprotiškas Keitės gyvenimas įgauna aiškius kontūrus.

Bet vieną dieną šuo dingsta...

Jeigu meilė šunims yra psichikos liga ar mažų mažiausiai silpnybė, aišku, kad paveikti gausybė žmonių.

Kate Spicer – garsi britų autorė, žurnalistė ir dokumentinių filmų kūrėja, rašė laikraščiams Sunday Times, The Times, Daily Mail, Evening Standard, Vogue, žurnalams Red and Noble Rot ir The Pool. Jos atsiminimų knyga „Dingo šuo“ tapo The Sunday Times bestseleriu, ekranizavimo teises įsigijo Netflix.

„Meilės laiškas ir drauge duoklė neblėstančiai vilčiai. „Dingo šuo“ – ne tik šunų mylėtojams. Tai – brandus, įtaigus darbas... Taip ir suspaudžia širdį“, - Literary Review.

„Aštrios įžvalgos ir nepakartojamas humoras. Viena geriausių, labiausiai įtraukiančių 2019-ųjų metų knygų“, - British Vogue.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti