naujiena
Išgyvenimo dienoraštis

Išgyvenimo dienoraštis

Internetu:
18,40€
Knygyne:
21,65€

Apie

Bronislovas Matelis Vilniaus universitete baigė žurnalistikos bei verslo vadybos magistro studijas, kelis dešimtmečius dirbo žurnalistu ir leidinių redaktoriumi. Taip pat-  daug keliavo.Autorius į kalnus pirmą kartą išėjo 1983 m...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 155
  • ISBN 9789955964780

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Išgyvenimo dienoraštis“ aprašymas

Išgyvenimo dienoraštis

Bronislovas Matelis Vilniaus universitete baigė žurnalistikos bei verslo vadybos magistro studijas, kelis dešimtmečius dirbo žurnalistu ir leidinių redaktoriumi. Taip pat-  daug keliavo.

Autorius į kalnus pirmą kartą išėjo 1983 m. ir nuo to karto vis sugrįšta į įvairaus sudėtingumo kalnų maršrutus. Be nuolatinių kalnų žygių, dalyvavo ne vienoje ekspedicijoje į aukštesnes nei 7000 metrų aukščio viršūnes. Pamyre įkopė į E. Korženevskajos (7105) viršūnę. Lietuvos alpinizmo prizininkas.

Sukaupta patirtis kalnuose bei profesinėje veikloje autoriui leido giliau ir tikroviškiau pažvelgti į alpinistų ir keliautojų kasdienybę, atskleisti tai, ką jie išgyvena ir kaip keičiasi jų elgesys, kaip įveikia stresą, patekę į sudėtingas situacijas. Tai pirmoji autoriaus knyga: keturios istorijos apie Lietuvos keliautojų ir alpinistų patirtus išgyvenimus Tatruose, Pamyre, Tian Šanyje ir Altajuje.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai