Juodojo Mėnulio vaikai III

Juodojo Mėnulio vaikai III

Internetu:
9,05€
Knygyne:
10,65€

Apie

Pirmojo kūrinio – trijų dalių romano – autorė vaizduoja turtingos, bet labai nelaimingos šeimos gyvenimą. Dvilypiai pagrindiniai veikėjai, jų poelgiai ir likimai. Fasadinė pusė atrodo pavydėtinai: muzikinė grupė Juodojo Mėnulio ...
Autorius Angel

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 344
  • Leidykla Eglės leidykla, UAB
  • ISBN 978609432113

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Juodojo Mėnulio vaikai III “ aprašymas

Juodojo Mėnulio vaikai III

Pirmojo kūrinio – trijų dalių romano – autorė vaizduoja turtingos, bet labai nelaimingos šeimos gyvenimą. Dvilypiai pagrindiniai veikėjai, jų poelgiai ir likimai. Fasadinė pusė atrodo pavydėtinai: muzikinė grupė Juodojo Mėnulio vaikai prasimuša į Europos scenas, pamiršę skurdą Šiauliuose, gyvena prabangiuose tėvo rūmuose Vilniuje ir senelės pilyse Italijoje. Ar kas norėtų būti jų vietoje? Ar patys knygos veikėjai bent kartkartėmis nenorėtų pasikeisti vietomis su jumis? Kas tai – šeima? Ką mums reiškia mūsų šaknys? Kiek mes galime nuo savo šeimos pabėgti, nutolti nuo šaknų, net jei mums jos ir per sunkios? Tai autorė palieka spręsti skaitytojams, kurie, įsukti į šios šeimos verpetus, skatino rašyti ir tęsinį. Pirmoji dalis išleista 2012 m., jos antroji papildyta laida – 2016 m. Antroji dalis išleista 2013 m.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai