Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Menas sustabdyti laiką

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Autorius Pedram Shojai
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 288,00
  • Leidykla Balto
  • ISBN 9786098233025

Knygos „Menas sustabdyti laiką“ aprašymas

Visi stengiamės turėti kuo daugiau laiko, bet jo vis tiek niekada neužtenka. Esame pernelyg pavargę, kad mąstytume, per daug įsitempę, kad susikauptume, ne taip našiai dirbame, kaip norėtume, ir jaučiamės kalti, kad neskiriame pakankamai dėmesio savo artimiesiems.
Suprantame, kad išgyvename tikrą laiko badą, tačiau ar imamės kokių nors veiksmų? Beveik ne. Knygoje „Menas sustabdyti laiką", kurią parašė The New York Times bestselerio The Urban Monk autorius Pedramas Shojai, mokoma, kaip užtikrintai pasiekti vadinamąją laiko gerovę, t. y. turėti laiko įgyvendinti tai, ko trokštate, – be spaudimo, įtampos ar skubos.

Tad kaipgi pasiekti tą laiko gerovę? Išmokti sustabdyti laiką? Kaip tik to moko 100 dienų programa, kuri remiasi senovės Kinijos praktika, nurodančia, kiek laiko reikėtų skirti kasdien tam tikrai užduočiai atlikti. Šis ritualas padės atrasti sąmoningumą, lavinti protą, įgyti naujų įpročių ir iš esmės pakeisti santykį su laiku. Sąmoningumo akimirkų galima patirti prausiantis duše, užkandžiaujant, klausantis tinklalaidžių ir netgi žiūrint mėgstamas televizijos laidas.
Autorius pasakoja, kaip pakeisti įpročius, sumažinti stresą, pasisemti energijos, kaip įvaldyti senovės sąmoningumo praktiką ir tapti savo laiko šeimininku.

„Puiki knyga. Kiekvieną dieną joje rasite pamokėlę, kaip siekti sąmoningumo, sulėtinti ar net sustabdyti laiką."
– Chris Evans, BBC Radio 2

„Kas būtų pagalvojęs, kad atrasti daugiau laiko iš tikrųjų galima sustojus, nuoširdžiai išgyvenant dabarties akimirką ir skiriant dėmesį tam tikrai veiklai. Autorius parodo, kad, tiesą sakant, įmanoma turėti laiko užsiimti mėgstama veikla, jei tik dėsime pastangas."
– JJ Virgin, The New York Times bestselerių The Virgin Diet ir Sugar Impact Diet autorius

„100 dienų kelionė per savo gyvenimą visiškai pakeis požiūrį į laiką, energiją, pinigus ir net santykius. Jau niekuomet nebūsite tokie, kokie buvote. Būtinai išmėginkite!"
– Dave Asprey, Bulletproof, Inc. įkūrėjas ir vadovas, The New York Times bestselerių Head Strong ir The Bulletproof Diet autorius

„Menas sustabdyti laiką" – itin naudinga knyga, kuri jums pagelbės šiuo laikotarpiu, kai laikas, rodos, akimirksniu kažkur išnyksta. Labai rekomenduoju."
– Daniel G. Amen, MD, Amen Clinics įkūrėjas ir knygos Memory Rescue autorius.

„Kaip sustabdyti laiką ir pajusti gyvenimo pilnatvę? Tiesiog laikykitės mano brangaus bičiulio Pedramo Shojai 100 dienų plano. Jis ne tik padės imti kitaip suvokti kiekvieną dieną, bet ir išmokys labiau džiaugtis savo veikla bei išgyvenamais potyriais!"
– Mark Hyman, MD, Klivlando klinikos Funkcionaliosios medicinos centro direktorius ir The New York Times bestselerio Eat Fat, Get Thin autorius.

„PRAŠAU įsigyti šią knygą ir NEDELSIANT ją PERSKAITYTI!!! Tikrai NENUSIVILSITE. Tapsite SUPRATINGESNI ir GERESNI. Todėl skaitykite NEDELSDAMI!!! Knygos žodžiai kalbės jums, o jeigu išmoktus dalykus TAIKYSITE praktiškai, jūsų gyvenimas amžiams taps produktyvesnis. Tuomet nupirkite knygą visiems pažįstamiems ir artimiems žmonėms. Dovanokite ją nepažįstamiesiems. Tai dovana, kuri nesiliauja stebinusi..."

„Labai patiko sodo, kuriame puoselėjami didžiausi gyvenimo prioritetai, metafora. Tame sode dera sutelkti dėmesį tik į 5–10 dalykų. Kiekvieną kartą, kai į sodą pridedate ką nors nauja, rizikuojate atimti atsargas (laiką, dėmesį ir išteklius) iš svarbiausių dalykų. Ši knyga – tai 100 dienų treniruotė, mokanti kiekvieną dieną sąmoningai žengti po mažą žingsnelį, siekiant susikurti tokį gyvenimą, kuriame pakaktų laiko puoselėti tą, kas svarbiausia ir suteikia laimės."

„Puikios gyvenimo pamokos. Jei manote, kad neturite laiko perskaityti šią knygą, o juo labiau įtraukti į dienotvarkę meditacijos praktiką, LIAUKITĖS! Ši knyga skirta jums! Tikrai turite laiko ir dėl savęs (bei aplinkinių) privalote ją perskaityti. Kad ir po vieną ar du puslapius per dieną. Subtilūs mąstymo, prioritetų ir laiko valdymo poslinkiai lemia milžiniškus pokyčius. Šią knygą per šv. Kalėdas dovanosiu bendradarbiams."

Pedramas Shojai – The New York Times bestselerio The Urban Monk autorius, kvalifikuotas gydytojas, čigongo meistras ir buvęs daoistų vienuolis. Geriau žinomas „Miesto vienuolio" pravarde, P. Shojai savo energinga veikla ir mokymais tūkstančiams žmonių šiuolaikinėmis priemonėmis padėjo susikurti laiko ir energijos gerovę. Jis – bestselerio The Urban Monk autorius, tinklalaidės Urban Monk Academy ir programos Mastermind kūrėjas. Pedramo išleista DVD serija The Alchemy Qi Gong buvo įvertinta COVR (ne pelno siekiančios organizacijos Coalition of Visionary Resources) apdovanojimuose. Šiuo metu P. Shojai itin aktyviai dalyvauja filantropinėje veikloje, susijusioje su visuomenės sveikata, sąžininga prekyba ir švietimu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti