Ramūs vaikai

13,69€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9789916656341

Knygos „Ramūs vaikai“ aprašymas

Sąmoningumas ir meditacija yra geri įrankiai, kuriuos galime įduoti vaikams, – tam, kad pasinaudotų jais bet kada, prireikus įveikti stresą ir įtampą. Jie išties gali padėti vaikams jaustis ramesniems, saugesniems, laimingesniems.

Lorraine’a Murray jau daugiau nei penkiolika metų moko vaikus medituoti. Šioje knygoje ji vaizdžiai aprašo, kaip vesti lengvus meditacijos užsiėmimus vaikams – pradedant trumpais kasdieniais atsipalaidavimo pratimais šeimose ir baigiant grupiniais užsiėmimais mokyklose. Knygoje rasime ir linksmų, lytėjimu paremtų pratimų mažiesiems prieš miegą, ir įvairių būdų paauglių nerimui sumažinti. 

„Ramūs vaikai“ – Lorraine’os pasidalijimas patirtimi, puikiai tinkamas ir pradedantiesiems, ir tiems, kurie jau turi meditacijos technikų naudojimo patirties. 

*

Labai apsidžiaugiau sužinojęs, kad Lietuvoje bus išleista Lorraine’os E. Murray knygą „Ramūs vaikai“. Knygą išvertė psichologė psichoterapeutė Asta Jakonienė, dirbanti su vaikais ir taikanti šiuolaikines kognityvinės ir elgesio terapijos bei įsisąmoninimo (mindfulness) psichologijos metodikas.

Knyga skirta įvairaus amžiaus vaikų įvairiose situacijose patiriamo streso valdymo ir įsisąmoninimo įgūdžiams lavinti. Nagrinėjamos net tokios temos kaip meditacija su kūdikiais, mažamečių meditacija ir įsisąmoninimo įgūdžių lavinimas, kai vaikui būdingi autizmo spektro arba dėmesio ir aktyvumo sutrikimai. Džiugina ir daug naudingų praktinių patarimų tėvams bei ugdytojams.

Kviečiu rūpestingus tėvus, ugdytojus ir psichikos sveikatos specialistus įsigilinti į šioje knygoje pateikiamą informaciją, o joje siūlomus metodus kuo dažniau taikyti praktikoje – dėl vaikų, šeimų ir kiekvieno iš mūsų asmeninės gerovės.

Julius Neverauskas, medicinos daktaras, gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas, Žmogaus instituto įkūrėjas

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti