ispardavimas -74%
9 mano mėnesiai

9 mano mėnesiai

Nauja kaina:
2,00€
Sena kaina:
7,67€
Sutaupote:
5,67€

Apie

Kategorija: Serija MAMOS BIBLIOTEKA Išleidimo metai: 2011 Pav. originalo kalba: prancūzų kl. Vertėjas (-a): Nomeda Hofertaitė Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Jackūnaitė-Ša...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius S. Davinson

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502191

Knygos „9 mano mėnesiai “ aprašymas

9 mano mėnesiai

Kategorija: Serija MAMOS BIBLIOTEKA
Išleidimo metai: 2011
Pav. originalo kalba: prancūzų kl.
Vertėjas (-a): Nomeda Hofertaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Jackūnaitė-Šantarienė
Puslapiai: 120
Įrišimas: kieti viršeliai
 

Kiekvienai besilaukiančiai mamai yra nepaprastai smalsu, ką jaučia ir mąsto jos kūdikis, kuris jau už devynių mėnesių išvys šio pasaulio šviesą. Ši knyga suteiks galimybę į viską pažvelgti kūdikio akimis, kuris dar  tik ruošiasi patirti didžiausią gyvenimo nuotykį – gimimą.

Šnekaus kūdikio pasakojimas pralinksmins, paguos, nuramins būsimą mamą.  Negana to, vaikutis suteiks daug reikiamos informacijos apie tai, kaip jis auga ir vystosi bėgant savaitėms, primins, kuo reikia pasirūpinti iš anksto, dar prieš jam ateinant, ir kaip pasiruošti tam didžiausiam įvykiui jo ir tėvelių gyvenime – jo atėjimui į šį pasaulį.

Sabine Davion-Marin – prancūzų žurnalistė ir radijo laidų vedėja. Be to, ji vieno žavaus berniuko, kuris ir įkvėpė ją parašyti šią knygą, mama. Galbūt todėl šiame linksmame pasakojime tiek daug šilumos ir meilės.

 

 

 

 

 

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai