Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
M., šimtmečio sūnus

M., šimtmečio sūnus

Internetu:
21,87€
Knygyne:
26,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 704
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090145739

Knygos „M., šimtmečio sūnus“ aprašymas

Tarsi tikras grobuonis jis juto, kad ateina jo laikas. Pirmojo pasaulinio karo griuvėsiuose, sklidinuose sielvarto ir skausmo, jis užuodė galimybę užvaldyti pervargusių, skurdo išsekintų, politinio elito pažadais nusivylusių asmenų sąmones. Šnekėjo tai, ką žmonės troško girdėti. Šnekėjo taip, kaip žmonės troško, kad su jais būtų kalbama. Jis atmetė tiesą ir dorumą, melavo ir apgaudinėjo, nes žmonės troško būti apgauti. Pradėjęs su grupele nusikaltėlių, vagių, apgavikų ir nuotykių ieškotojų, jis ilgainiui tapo vienvaldžiu visos šalies valdovu. Vieninteliu duče.

Benito Mussolini, gabus žurnalistas, nuostabus oratorius ir gudrus politikas, pokario Italijoje sukūrė fašistinę santvarką, tapusią idealu ir siekiamybe skirtingų šalių radikaliems politikams. Pasinaudodamas politinio elito susiskaldymu, ekonomine suirute, visuomenės baimėmis ir abejingumu, jis stulbinančiu greičiu iškilo į viršūnę ir daugiau negu du dešimtmečius geležiniu kumščiu valdė Italiją, nulemdamas milijonų likimus.

Apie Mussolini rašoma istorijos vadovėliuose, jo veiklą ir asmenybę nuodugniai studijavo gausybė mokslininkų, tačiau Antonio Scurati pirmasis drįso sukurti istorinį romaną apie galingiausią XX amžiaus Italijos žmogų. Romaną, kurio kiekvienas žodis pagrįstas kruopščiai surinktais istoriniais faktais, bet jie pateikiami kūrybiškai, pripildomi personažų emocijų ir minčių.

Tarptautiniu bestseleriu tapusioje pirmoje trilogijos dalyje autorius pasakoja Mussolini kelią į valdžią, lyg iš vidaus skaitytojui pademonstruodamas, kaip nereikšminga fašistinė Pirmojo pasaulinio karo dalyvių organizacija virto įtakinga ir negailestinga jėga, traiškančia politinius oponentus ir naikinančia visas demokratines laisvės ir teisės idėjas.

„Dešimtmečius lauktas romanas. Šedevras.“ - Roberto Saviano.

„M., šimtmečio sūnus" - romanas, kuriame autorius neišsigalvojo nė vieno fakto ar įvykio. Lapas po lapo versdami knygą mes tiesiogiai patiriame įvykius, drastiškai pakeitusius žmonijos istoriją.

Antonio Scurati (g. 1969 m. birželio 25 d.) - italų rašytojas ir akademikas. 2019 m. už romaną „M., šimtmečio sūnus" (2018) apdovanotas prestižine Strega" premija.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti