Nortangerio abatija

12,86€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094843686

„Nortangerio abatija“ aprašymas

Aistringa gotikinių romanų gerbėja Ketrina Morland garsiame Bato kurorte susipažįsta su žavinguoju Henriu Tilniu. Šmaikštus, žodžio kišenėje neieškantis jaunas vyras krenta merginai į akį, netrukus patrauklus kavalierius pakviečia ją apsilankyti savo namuose ¬– paslaptingoje Nortangerio abatijoje.

Vos atvykusi Ketrina susižavi išskirtine abatijos atmosfera, ją vilioja šiurpios šeimos istorijos, mergina ima sekti praeities vaiduokliams įkandin. Daug nesvarstydama, ar tai jos įaudrinta vaizduotė, ar tamsūs detektyvo labirintai, Ketrina pasiryžusi nutraukti paslapties šydą ir įminti visas mįsles. Ar generolas Tilnis išties nužudė savo žmoną? Galbūt įkalino ją viename iš daugelio užrakintų abatijos kambarių? Ar jos mylimasis – siaubingo sąmokslo bendrininkas?

Ne tik praeities paslaptys, bet ir kasdienis gyvenimas abatijoje neleidžia Ketrinai atsikvėpti – arogantiškojo šeimos draugo Džono Torpo dėmesys, jo sesers Izabelės intrigos bei despotiškojo generolo Tilnio, Henrio tėvo, priešiškumas įsuka Ketriną į išbandymų kupiną įvykių verpetą.

„Jane Austen yra geniali, o „Nortangerio abatija“ verta aukščiausio įvertinimo!“ – rašytojas Martinas Amisas

Jane Austen (1775-1817) – XIX a. anglų rašytoja, kurios stiprybe laikomi personažai, ypač moterų, kaskart atskleidžiami taikliai ir detaliai. J. Austen herojės protingos, savarankiškos ir siekiančios užsibrėžtų tikslų – tokios, į kurias nori lygiuotis ir šiuolaikinės moterys. Gal todėl šios rašytojos kūriniai nepraranda aktualumo visais laikais, yra skaitomi ir ekranizuojami. Žinomiausi iš jų: EMA, PUIKYBĖ IR PRIETARAI, PROTAS IR JAUSMAI, MANSFILDO PARKAS ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke ir Irena Jomantienė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti