Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Sąmoningas kūdikis

Sąmoningas kūdikis

Internetu:
20,32€
Knygyne:
23,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mintis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 317
  • ISBN 9786098195040

Knygos „Sąmoningas kūdikis“ aprašymas

Knygoje „Sąmoningas kūdikis" suteikiama daug žinių ir praktinių patarimų daugeliu vaikų auginimo klausimų: kaip elgtis su verkiančiu kūdikiu, kaip drausminti, kaip mokyti eiti į tualetą. Jos stilius aiškus, glaustas ir gyvas. Malonu skaityti, ir labai rekomenduoju šią knygą būsimiems tėvams. 

Med. dr. Thomas R. Verny, psichiatras, knygos „Kūdikio paslaptys iki gimimo" (The Secret Life of the Unborn Child) autorius

Ši revoliucinga ir naujoviška knyga atskleidžia išskirtinį kūdikių sąmoningumą. Pagrįsta empiriniais tyrimais ir sveiku protu, ji neabejotinai yra tikra palaima ir tėvams, ir jų labai laimingiems kūdikiams.

Fil. dr. Davidas B. Chamberlainas, psichologas, knygos „Jūsų naujagimio protas" (The Mindof Your Newborn Baby) autorius

Švelnus A. Solter požiūris į tėvystę, atidumo stiprioms vaiko emocijoms ir reikmėms skatinimas – labai svarbus žingsnis auginant laimingus, bendraujančius suaugusiuosius.

Med. dr. Martha G. Welch, psichiatrė, knygos „Turėti laiko" (Holding Time) autorė

„Sąmoningas kūdikis" yra itin naudinga (ir galbūt net svarbiausia) knyga. Ypač vertinu rimtą dr. A. Solter požiūrį į miegą, maitinimą, elgesio sunkumus ir jos pasiūlymus, kaip elgtis kūdikiui verkiant. Skyriai apie žaidimą su kūdikiais ir apie tai, kaip sukurti saugų prieraišumą, yra ypatingi. Ši knyga turėtų būti privaloma visiems tėvams ir su kūdikiais dirbantiems specialistams.

Fil. dr. Williamas R. Emersonas, kūdikių psichoterapijos pirmeivis ir knygos „Prisiminti savo namus" (Remembering our Home) autorius

Bet kuriame šimtmetyje pasirodo vos viena kita knyga, galinti nukreipti žmoniją link gerokai aukštesnio psichikos sveikatos lygio. Paprasta ir lengvai skaitoma dr. A. Solter knyga įteikia mums kūdikio (o vėliau ir suaugusiojo) psichikos sveikatos raktą. Mano įsitikinimu, kiekvienas būsimasis tėvas ar motina turėtų perskaityti jos knygą „Sąmoningas kūdikis".

Med. dr. Paulas Verechackas, psichoterapeutas ir knygos „Psichoterapija ir gilesnysis „Aš"

(The Psychotherapy of the Deepest Self) autorius

ALETHA SOLTER yra šveicarų kilmės amerikiečių raidos psichologė, dviejų suaugusių vaikų mama, tarptautinė lektorė, seminarų vedėja ir konsultantė. Ji studijavo su dr. Jeanu Piaget Ženevos universitete, kur įgijo žmogaus biologijos magistro laipsnį. Kalifornijos Santa Barbaros universitete apgynė psichologijos daktaro laipsnį. Daugelio straipsnių ir knygų specialistams ir tėvams autorė.

Dr. A. Solter su tėvais, vaikais ir specialistais dirba nuo 1978 m., yra skaičiusi pranešimų ir vedusi seminarų daugelyje šalių. 1990 m. ji įsteigė Sąmoningos tėvystės institutą, siekdama populiarinti savo darbais pagrįstą vaikų auginimo filosofiją. Vis daugėjo sertifikuotų sąmoningos tėvystės instruktorių, kurie skleidžia šią filosofiją visame pasaulyje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti