Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Vidinis turtas

Vidinis turtas

11,12€
Knygyne:
13,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius Hermann Hesse
Informacija
  • Metai 2016
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024407

Knygos „Vidinis turtas “ aprašymas

Hermann Hesse – 1946 m. Nobelio premijos laureatas, intelektualinių-psichologinių romanų bei orientalistinių studijų autorius. „Vidinis turtas“ – esė ir apybraižų rinkinys, kuriame atsispindi idėjų, kurias autorius kituose savo romanuose  plėtoja.

Leidinyje „Vidinis turtas“ galima pažinti autoriaus mintis, idėjas, susipažinti su jo mąstymu bei kitoniškumo temų kėlimu. Trumpa knygos ištrauka: „…senelio spintose stovėjo, kabėjo ir gulėjo daug kitų dirbinių ir prietaisų, vėrinių iš medžio karoliukų, tarsi rožinių, ritinių iš palmių lapų, išbraižytų senais indiškais rašmenimis, iš žalio talko išpjaustytų vėžlių, mažų dievukų iš medžio, žolės, kvarco, molio, išsiuvinėtų šilkinių ir lininių antklodžių, žalvarinių taurių ir dubenų <…> ir viskas kvepėjo jūra, prieskoniais ir toliais, cinamonu ir santalo medžiu, viskas perėjo per rudas ir geltonas rankas, viską permerkė tropiniai lietūs ir Gangos vandenys, džiovino pusiaujo saulė, pavėsį teikė nelytėtas miškas. Ir visi šitie daiktai priklausė seneliui, o jisai, iškaršęs garbusis visagalis, plačia balta barzda, visažinis, galingesnis už tėvą ir motiną, turėjo ir kitokių daiktų ir galių <…> jis ir pats buvo magas, žynys, išminčius.“

Skaitytojai turės puikią galimybę susipažinti su Nobelio premijos laureatu H. Hesse. Pažins ne tik autoriaus mintis, idėjas, bet ir vidiniu H. Hesse pasauliu, biografijos faktais.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti