Kartografo Kronikos 4. Už žemėlapio ribų

Kartografo Kronikos 4. Už žemėlapio ribų

Internetu:
8,12€
Knygyne:
9,55€

Apie

Kvinas niekada neįsivaizdavo, kad ateis toks laikas, kai jis užsimanys palikti savo namus ir šeimą ir iškeliauti į nežinomybę. Tačiau, regis, Zeinas buvo teisus – kaip, beje, visada – sakydamas, kad nuo dabar Kvino gy...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius A.L.Tait

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 296
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441553

Knygos „Kartografo Kronikos 4. Už žemėlapio ribų“ aprašymas

Kartografo Kronikos 4. Už žemėlapio ribų

Kvinas niekada neįsivaizdavo, kad ateis toks laikas, kai jis užsimanys palikti savo namus ir šeimą ir iškeliauti į nežinomybę. Tačiau, regis, Zeinas buvo teisus – kaip, beje, visada – sakydamas, kad nuo dabar Kvino gyvenimas jau nebebus toks, koks buvo anksčiau.

Lenktynės aplink pasaulį baigėsi, Kvinas grįžo namo ir perpiešinėja paties sudarytą pasaulio žemėlapį. Atrodo, pagaliau galės ramiai gyventi, tačiau... to nebetrokšta. Regis, nuotykiai ir nepažinti kraštai patys kviečia Kviną. O kai nedraugiškos kaimyninės šalies karalius, sužinojęs apie neįtikėtinus Kvino talentus ir ypatingą atmintį, nusprendžia jaunąjį kartografą pagrobti, savuose namuose jam tampa nebesaugu. Kur geriausia slėptis nuo persekiotojų, jei ne ten, kur niekas kitas dar nebuvo įkėlęs kojos?

Skaitytojų pamėgti talentingojo kartografo Kvino, turinčio neįtikėtiną atmintį, nuotykiai tęsiasi toliau. Nors metus trukusios lenktynės aplink pasaulį baigėsi, toli gražu ne visi kraštai ištyrinėti. Juk kažkas dar turi būti ir už žemėlapio ribų – kaip tik ten ir išsiruošia Kvinas kartu su nauja komanda.

Ketvirtojoje australų rašytojos A. L. Tait serijos „Kartografo kronikos“ knygoje apstu nuotykių, pavojų, kovų, aukštinama drąsa, draugystė ir sąžiningumas.

 

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai